Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çiçekli Kırmızı Kutu / Acar Dedektif Eda e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çiçekli Kırmızı Kutu / Acar Dedektif Eda PDF EPUB


Yılmaz Yeşildağ

Çiçekli Kırmızı Kutu / Acar Dedektif Eda - Yılmaz Yeşildağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yılmaz Yeşildağ
DOSYA BOYUTU 4,1
TARİH 2015-10-01
ISBN 6058628472
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Atatürk Ortaokulunda bir şeyler oluyor. Okulda dosyalar, günlükler, şekerler ve kermes parası çalınıyor. Okul öğrencilerinin evlerine hırsız giriyor. Eda’nın “sınıfın en gereksiz beş şeyi” olarak gördüğü Gıcık Beşler çetesinin lideri Gıcık Metin hırsızlıkla suçlanıyor ve Metin Eda’nın ilk müşterisi oluyor. Acar Dedektif Eda Türker, Metin’i beladan kurtarıp gerçek hırsızı bulabilecek mi?

...ektif eda çiçekli kırmızı kutu🌼. REDKA DEDEKTİF ZEKA OYUNU DİKKATLİ VE HIZLI OL ÖNCE SEN BUL SEN KAZAN - Продолжительность: 18:06 prenses elif Recommended for you ... Acar Dedektif Eda Çiçekli Kırmızı Kutu🌼 - YouTube ... . Gelince Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. Acar Dedektif Eda 2: Çiçekli Kırmızı Kutu Hakkında Bilgiler. Nerede olay, Eda için çözüm kolay....Merakından ve ünlü bir dedektif olma isteğinden dolayı kendini sürekli olayların içinde bulan Eda için maceralar hiç bitmiyor. ...şeyi" olarak gördüğü Gıcık Beşler çetesinin lideri Gıcık Metin hırsızlıkla suçlanıyor ve Metin Eda'nın ilk müşterisi oluyor. Acar Dedektif Eda Türker Metin'i beladan ... Acar Dedektif Eda 2 Cicekli Kirmizi Kutu - Arama Sonuçları ... . ...şeyi" olarak gördüğü Gıcık Beşler çetesinin lideri Gıcık Metin hırsızlıkla suçlanıyor ve Metin Eda'nın ilk müşterisi oluyor. Acar Dedektif Eda Türker Metin'i beladan kurtarıp gerçek hırsızı bulabilecek mi? Minik Ada >. 7-10 Yaş Okuma Kitapları ...