Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Göçmen Kuş Operasyonu / Acar Dedektif Eda e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Göçmen Kuş Operasyonu / Acar Dedektif Eda PDF EPUB


Yılmaz Yeşildağ

Göçmen Kuş Operasyonu / Acar Dedektif Eda - Yılmaz Yeşildağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yılmaz Yeşildağ
DOSYA BOYUTU 7,60
TARİH 2015-10-01
ISBN 6054890002
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bunun kuşlarla ilgili bir operasyon olduğunu düşünmeyin sakın. Eda ailesiyle birlikte tatile gider. Tatilde okuduğu, duyduğu haberler ve karşılaştığı olaylar kaçak göçmenlerle ilgilidir. Tatil beldesinde bir de Komiser Nevzat’la karşılaşınca tam resim tamamlanır. Bu ünlü dedektif Eda Türker’lik bir olay olduğu anlamına gelir! Bakalım Eda kaçak göçmen getiren şebekeyi yakalatabilecek mi?

...edektif Eda Aramızda 'Dosya No: 2 Göçmen Kuş Operasyonu' Res ... Acar Dedektif Eda 1: Göçmen Kuş Operasyonu | bkmkitap.com ... .: Betül Gönüllü. By: Yılmaz Yeşildağ . Bu ünlü dedektif Eda Türker'lik bir olay olduğu anlamına gelir! Bakalım Eda kaçak göçmen getiren şebekeyi yakalatabilecek mi? Yılmaz Yeşildağ kaleminden Göçmen Kuş Operasyonu / Acar Dedektif Eda kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Göçmen Kuş Operasyonu / Acar De ... Acar Dedektif Eda - Göçmen Kuş Operasyonu Yılmaz Yeşildağ ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Göçmen Kuş Operasyonu / Acar Dedektif Eda. Bunun kuşlarla ilgili bir operasyon olduğunu düşünmeyin sakın. Eda ailesiyle birlikte tatile gider. Bu ünlü dedektif Eda Türker'lik bir olay olduğu anlamına gelir! Bakalım Eda kaçak göçmen getiren şebekeyi yakalatabilecek mi? YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Acar Dedektif Eda 1: Göçmen Kuş Operasyonu. Başınız belada mı? O zaman doğru yerdesiniz! Dedektif Eda, sizi bir çırpıda beladan kurtarır. Eee... Yılmaz Yeşildağ. Bunun kuşlarla ilgili bir operasyon olduğunu düşünmeyin sakın. Eda ailesiyle birlikte tatile gider. Tatilde okuduğu, duyduğu haberler ve karşılaştığı olaylar kaçak göçmenlerle ilgilidir. Bir kedi gibi meraklı, bir aslan gibi cesur! Nerede bir olay, Eda Türker için iş kolay! Başınız belada mı? O zaman doğru yerdesiniz! Dedektif Eda, sizi bir çırpıda beladan kurtarır. Eda ailesiyle birlikte tatile gider. Bu ünlü dedektif Eda Türker'lik bir olay olduğu anlamına gelir! Bakalım Eda kaçak göçmen getiren şebekeyi yakalatabilecek mi? ...Sayfa Sayısı: 128, Dil: Türkçe, Yayın...