Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca PDF EPUB


Asım Tanış

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca - Asım Tanış pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Asım Tanış
DOSYA BOYUTU 3,82
TARİH 2012-01-05
ISBN 9751031679
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

• “Küçük”, “orta”, “büyük” boy sözlüklerden oluşan dizinin, şimdilik en küçüğü, “İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca”,“genişletilmiş” olarak karşınıza çıkıyor.• “İtalyanca-Türkçe” bölüm, yaklaşık, onsekiz-ondokuz bin, italyanca sözcüğün, onlarla ilgili kimi deyim vs.nin, pırılpırıl, türkçe karşılıklarını, “Türkçe-İtalyanca” bölüm ise, yaklaşık, onaltı-onyedibin, türkçe sözcüğün, onlarla ilgili kimideyim vs.nin, italyanca karşılıklarını kapsıyor.• Bu sözlüklerde bulup kullanabildikleriniz, 2009 yılı eylül ayı başında ilk baskısı yapılan, 1300 sayfalık, “İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca” “orta” boy “öğretici sözlük”te, 2005 yılı başında, olağan sırada, yeniden düzenlenmiş, ikincibaskısı yapılan, yaklaşık 1400 sayfalık “İtalyanca-Türkçe” “Büyük Öğretici Sözlük” ile, 2006 yılı başında ilk baskısıyapılan, gene yaklaşık 1400 sayfalık “Türkçe-İtalyanca” “Büyük Öğretici Sözlük”te bulabileceklerinize örneksayılabilir.

... yaşayan 62 milyon kişi tarafından konuşulur ... İtalyanca Türkçe Çevrimiçi Çeviri Aracı ve Sözlük - Yandex.Çeviri ... . İtalyanca öğrenin: Nasıl okunur? Merhaba, Günaydın, İyi günler, İyi akşamlar, İyi geceler, Nasılsın?, İyiyim, teşekkür ederim, Ya sen?, Hoş geldiniz, Çok güzel bir gün, İyi günler, Hoşça kal Türkçe. İtalyanca ve Türkçe başta olmak üzere 70 Dilde Online Hemen Çeviri | Türkiye'nin En Büyük Sözlük Hazinesi! İtalyanca Türkçe Hemen Cümle Çevirisi ile Hemen Online Çeviri yapabilirsiniz. runtranslate.com | İtalyanca - Türkçe cüml ... İtalyanca Türkçe Çevrimiçi Çeviri Aracı ve Sözlük - Yandex.Çeviri ... . runtranslate.com | İtalyanca - Türkçe cümle çeviri nedir? İtalyanca dilinden Türkçe diline (yandex translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir. Öğretici yanlarıyla, bu sözlük yalnızca İtalyanca ve Türkçe için iyi bir kılavuz, iyi bir arkadaş olmakla kalmayacak, aynı zamanda International : İtalyanca-Türkçe-İtalyanca. Asım Tanış. İnkılap. İtalyanca Türkçe Online Cümle Çeviri, Türkçe'den İtalyanca'ya Metin Çeviri, Text Çeviri yapmak için İtalyanca dili ile Türkçe dili arasında tercüme yapan hizmetimizimi kullanabilirsiniz. INTERNATIONAL Küçük İtalyanca-Türkçe / Türkçe-İtalyanca Sözlüko kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Yayın Yeri. : Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca (9751031679). 0,00. bölüm ise, yaklaşık, onaltı-onyedibin, türkçe sözcüğün, onlarla ilgili kimideyim vs.nin, italyanca karşılıklarını kapsıyor.• 91.80 TL. Birlikte basılan bu sözlük, Büyük İtalyanca-Türkçe Öğretici Sözlük ile Büyük Türkçe-İtalyanca Öğretici Sözlüktekilerin, her açıdan, yaklaşık yarısını kapsamaktadır. Başvuru Kitapları. Sözlük-Konuşma Kılavuzu. International İtalyanca Türkçe Türkçe İtalyanca. Yapısal Yolla İtalyanca İnkılap Kitabevi Asım Tanış. 61,00 ₺....