Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim PDF EPUB


Yrd.Doç.Dr. İsmet Aksöyek

Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim - Yrd.Doç.Dr. İsmet Aksöyek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yrd.Doç.Dr. İsmet Aksöyek
DOSYA BOYUTU 6,24
TARİH 2019-04-11
ISBN 6053992325
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Işletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi,finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. Günümüzde işletme yöneticilerinin finansal kaynaklara ulaşmada çok sayıda aletrnatife sahip olduğu, farklı özelliklere sahip kaynak türleri arasında seçim yapabildiği, yatırım kararlarında yerel faktörlerin yanısıra global faktörlerin dedikkate alındığı, finansal yönetimde farklı bakış açılarının hakim olduğu bir süreç yaşanmaktadır. Bu kitap, finansal kararların alınmasında işletmeyle alakalı çevrelere ve öğrencilere destek olmak amacıyla hazırlanmış, önceki baskılar çeşitli finansman problemlerinin algılanması ve çözümüne bu anlamda büyük katkı sağlamıştır. Kitapta finansmanın her alanine ait yoğun problem anlayışı korunmuş, bunun yanısıra konuların teorik altyapıları da derinliğine anlatılmaya çalışılmıştır.Kitabın İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları tarafından yapılan bu yeni baskısında metin genişletilmiş ve çözümlü yeni problemler eklenmiştir.

... tıklayın! 33.54 TL. Işletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır ... Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim ... . 37.04 TL. İşletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. ...faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi,finansal yönetim kar. tarafından yapılan bu yeni baskısında metin genişletilmiş ve çözümlü yeni problemler eklenmiştir. 41.40 TL. Iş ... Finansal Yönetim Teori ve Çözümlü Problemler - Osman Okka ... . ...faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi,finansal yönetim kar. tarafından yapılan bu yeni baskısında metin genişletilmiş ve çözümlü yeni problemler eklenmiştir. 41.40 TL. Işletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim. Share on WhatsApp. yanı sıra global faktörlerin de dikkate alındığı, finansal yönetimde farklı bakış açılarının hakim olduğu bir süreç yaşanmaktadır. Çözümlü problemleriyle finansal yönetim. Kitap Bilgisi. Alıntılar. global faktörlerin dedikkate alındığı, finansal yönetimde farklı bakış açılarının hakim olduğu bir süreç yaşanmaktadır. 37.04 TL. İşletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. İşletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. Mesela bu yazımızda yazar Prof.Dr. Osman Okka kitapları arasında yer alan Finansal Yönetim Teori ve Çözümlü Problemler yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Kürşat Yalçıner tarafından kaleme alınan Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim pdf oku isimli 476 sayfadan oluşan kitap; İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ yayınevinin 11/4/2019 Perşembe... Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim - Pars Tuğlacı. %15. yanısıra global faktörlerin de dikkate alındığı, finansal yönetimde farklı bakış açılarının hakim olduğu bir süreç yaşanmaktadır....