Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cupcake Dükkanının Sırrı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cupcake Dükkanının Sırrı PDF EPUB


Meg Donohue

Cupcake Dükkanının Sırrı - Meg Donohue pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Meg Donohue
DOSYA BOYUTU 12,31
TARİH 2015-04-28
ISBN 6055148225
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Meg Donohue’nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış “Cupcake Dükkânının Sırrı” kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir öykü ki, (neredeyse) kremayı tadabiliyorsunuz.”– Sarah Jio, Mart Menekşeleri ve Böğürtlen Kışı kitaplarının yazarı“Donohue’nun tatlı ilk çalışması, katı yürekli bir West Coast kızının gelişimini, kendisini dostluğun, sevginin ve düzinelerce kekin ellerine bırakmasını zekice ele alıyor... Donohue’nin lezzetli romantik gerilimi okuyucuların ağzını sulandıracak.”– Publishers WeeklyÖzgür ruhlu Annie Quintana ve sosyete kızı Julia St Clair iki farklı dünyadan gelmektedir. Ama St. Clairler’in dadılarının kızı olan Annie, Julia’nın San Francisco konağında büyür. İkili, sınıf ayrımından anlamayan küçük kızlara özgü bir bağ kurar; ta ki yaşamlarını altüst eden gençlik ihaneti, dostluklarını yok eden dek.

...ı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir ... Cupcake Dükkanının Sırrı - Meg Donohue | kitapyurdu.com ... ... "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir... Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış Cupcake Dükkânının Sırrı kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir öykü ki... 13.40 TL. "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" ki ... Cupcake Dükkanının Sırrı-Meg Donohue Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... 13.40 TL. "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı... "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir... "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir... kitaphanen.com´da uygun fiyata Pupa Yayınları markalı Cupcake Dükkanının Sırrı 9786055148225 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Meg Donohue. "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı... "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir... "Meg Donohue'nun incelikli, alçakgönüllü bilgelikle yazılmış "Cupcake Dükkanının Sırrı" kitabı dostluğun pek çok katmanının çarpıcı biçimde gözler önüne serilmesi öylesine canlı anlatılmış bir... 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected]