Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Doğumundan Ölümüne Atatürk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Doğumundan Ölümüne Atatürk PDF EPUB


Cengiz Önal Tarakçıoğlu

Doğumundan Ölümüne Atatürk - Cengiz Önal Tarakçıoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cengiz Önal Tarakçıoğlu
DOSYA BOYUTU 9,98
TARİH 2019-12-14
ISBN 6058312036
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Atatürk İlke ve Devrimleri ile Atatürkçü Düşünce Sistemi ve Laik Cumhuriyet Rejimi’ni, ellerine geçirdikleri her fırsatta yok etmek isteyen malum zihniyetin, bugüne kadar aldıkları yol ve ulaştıkları nokta hepimizce bilinmekte ve görülmektedir. Bir yandan Laik Cumhuriyet’in bütün erdemlerinden sonuna kadar yararlanan ancak diğer taraftan da Ulusal Tarihimiz’i hurafe, yalan ve uydurmalarla değiştirmekten, hatta yok etmekten geri durmayan bu zavallı kesim, kin, nefret ve hınç duygusuyla hareket etmektedir. Oysa üzeri örtülemeyecek bir gerçek; Tarihini Bilmeyenlerin Geleceklerini Kuramayacaklarıdır… Bu aşamada bizi Biz yapan değerlere hak ettiğini verebilmek ve Mustafa Kemal Atatürk ve O’na ilişkin değerler hakkında, Türk Ulusu’na doğru ve gerçek bilgileri aktarabilmek için gerek araştırmalarında, gerekse makaleleri ve hazırlığı içinde olduğu kitaplarında, çalışmalarını bir kuyumcu titizliği ile sürdüren ve dolaysıyla büyük bir sorumluluğun gereğini inanç ve kararlılıkla yapmaya çalışan Tarihçi, Araştırmacı, Yazar CENGİZ ÖNAL TARAKÇIOĞLU’nu kutlar, kendisine kolaylık ve başarılar temenni ederim.”

...n Subaylık Yılları. Cemiyet sonraları İttihat ve Terakki Cemiyeti içinde eridi ... Atatürk'ün Doğum ve Ölüm Tarihleri Nedir? ... . Atatürk'ün Ölüm Tarihi ve Yeri. Atatürk, resmi belgelere göre 10 Kasım 1938 yılında, İstanbul Dolmabahçe Sarayı'nda vefat ederek hakkın Rahmetine Yürümüştür. 19 Mayıs 2020. MustafaKemâlim. Atatürk'e Dair Görsel Ve Yazılı Arşiv. Atatürk'e Atılan İftiralara Cevaplar. İnternet Sazanı Olmayın. Atatürk Dönemi Yaşanan Önemli Olaylar. Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında S ... Doğumundan Vefatına Kadar Fotoğraflarla Atatürk - YouTube ... . Atatürk Dönemi Yaşanan Önemli Olaylar. Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi, Islâhhâne Caddesi'ndeki üç katlı pembe evde doğdu. Babası Ali Rıza Efendi, annesi Zübeyde Hanım'dır. Ey Türk Ulusu! Her ŞeyiniGazi Mustafa Kemal Atatürk'e,O'nu da Yüce Tanrı'ya borçlusun! Doğumundan Ölümüne Atatürk. Yazar: Cengiz Önal Tarakçıoğlu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yaşamına kısa bir bakış... ...1934 Büyük Millet Meclisi'nin Mustafa Kemal'e ATATÜRK soyadını veren yasayı kabul etmesi 1 Mart 1935 Atatürk'ün dördüncü kez Cumhurbaşkanı seçilmesi 4 Eylül 1936 İngiltere Kralı Edward VII'in İstanbul'da Atatürk'ü ziyareti 11 Haziran. Atatürk'ün doğumundan ölümüne kronolojik sıralama. 1881: Selanik'te doğdu. 1893: Askeri Rüştiye'ye girdi ...