Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Somuncu Baba - Aşkın Sırrı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Somuncu Baba - Aşkın Sırrı PDF EPUB


Mahmut Ulu

Somuncu Baba - Aşkın Sırrı - Mahmut Ulu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mahmut Ulu
DOSYA BOYUTU 10,28
TARİH 2013-12-06
ISBN 6051131054
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Kalem aşkı yazdı. Aşk ateşe yazdı.”Ey yolsuz menzillerin aşka talip yolcusu! Aşk, ayrılık mevsiminde gökyüzünden katre katre hüzün düşerken sevda tüten şehri sessizce terk edip sır olmaktır. Aşk, ne yaz ne kış... Aşk, mevsimsiz sevip zamansız ve mekânsız gitmektir. Aşk, sendeki seni ararken sensizlikte kaybolmaktır...Aşk yolcusu zamansız ve mekânsız gidedursun aşksızlığın alıp başını gittiği bir zamanda zaman durmuştu. Aşkın kefaretini ödeyip dünya sürgününü bitirenler, sevda tüten iklimlerden sırrın geldiğini görünce sevgilinin selamıyla sükûn ediyordu.Aşka aşk olsun muydu? Aşka aşk olur muydu? Aşk sır mıydı? Aşkın sırrı olur muydu? Aşk esrarın perdesini yüzüne çekince sır olmuştu. Aşk dilden çıkmıştı. Dil harfsiz, kelimesiz söz olmuştu. Şeyh Hamid-i Veli bugün aşktı. Sükûtu konuşturan nefesi, kelimelere can veren dili aşk ile söyledi:“Aşktı beni benden eden, aşktı beni ben eden. Yandım. Yakıldım. Çamurdum can oldum. Hamurdum nan oldum. Yürek alevsiz yanar ocak ateşsiz. Nan’ı ateş pişirir insanı aşk.Yandım. Yakıldım. Aktım. Duruldum. Ateştim. Kor oldum. Var idim yok oldum. Aşk isterse zindan ışık, aşk isterse sır ayan. Ne ben varım ne sen. “Atarken sen atmadın. O attı.” ayetinin sırrınca ben sadece hiçim. Sadece bir hiç..!Yandım. Yakıldım. Öldüm. Doğdum. Zerreydim hiç oldum. Aşktım, Sır oldum. Hak ile olmaktan hiç vazgeçmedim. Vazgeçecek değilim. Lakin sen vazgeç sırrı ayan etmekten. Sorma “Kimsin?” diye. Ben sadece sırrım, sadece sır!”

... Aşkın Sırrı" filminde 3 Yorum bulunuyor ... Somuncu Baba Aşkın Sırrı Yerli Film İzle Hd | Jet Film İzle ... . Somuncu Baba Aşkın Sırrı izle Full HD. 1.Parça 2.Parça. Dram. Yıldız: Furkan Palalı, Fırat Tanış, Altan Akışık vb. Babasını genç yaşta kaybeden Hamid, kendini bulabilme isteğiyle bir dergaha girer. Dram, tarihi, dini. Yönetmen: Kürşat Kızbaz, Müge Kıraner. Yıldız: Furkan Palalı, Gürkan Uygun, Saruhan Hünel vb. Somuncu Baba Aşkın Sırrı... Somuncu Baba Aşkın Sırrı. GİRİŞ 1 ... Somuncu Baba Aşkın Sırrı Tek Parça Full İzle - YouTube ... ... Somuncu Baba Aşkın Sırrı. GİRİŞ 14.04.2016 12:06 GÜNCELLEME 14.04.2016 12:38. Filmin içerisinde dört evrede Somuncu Baba olan Şeyh Hamid-i Veli'nin bilinen hikayesinden yola çıkan... Somuncu Baba: Aşkın Sırrı izle, Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 720p izle, Somuncu Baba: Aşkın Sırrı full izle, Somuncu Baba: Aşkın Sırrı hd izle, Hamid ismindeki kişi babasını genç yaşta kaybedir. Yüklenme Tarihi: 09 Nisan 2016 - 12:24. Somuncu Baba "Aşkın Sırrı" Sinemalarda! Ancak hiç bilmediği ve adını koyamadığı İlahi Aşk'ı arama arzusu Hamid'in içini gün ve gün kemirmeye... Ana Sayfa Kültür Sanat Somuncu Baba: Aşkın Sırrı. yaparak hem dünyevi hem de Kayseri'den Aksaray'a, Şam'a, Erdebil'e, Bursa'ya, Hicaz'a uzanan ilahi aşk yolculuğunun kapılarını aralar. torrenthane.com_Somuncu_Baba_Askin_Sirri_2016_720p_HDTV_x264_Turkish_AAC.torrent (18,2 KiB, 804 hits). 新浪彩票名家大乐透18077的不易,看到两人渴望去承担责任,同时更在量。最近,有网友发布了一段视频。这位网友熟,是找黄建新来给参考意见的。而《悟空传字的世界里,一切都有因果。但在现实的世... 1:54:03. Somuncu.Baba.Askin.Sirri.2016.HDRip.XviD.www.filmindir.gen.tr. Aksaray Belediyesi tarafından desteklenen, 2015 yılında çekimleri başlayan ve 1 Nisan 2016'da vizyona girecek olan 'Somuncu Baba Aşkın Sırrı' Filminin Galası bugün Kültür Park Site AVM'de... Aşkın sırrı olur muydu? Aşk esrarın perdesini yüzüne çekince sır olmuştu. Aşk dilden çıkmıştı. Kitabın basım bilgileri. Adı: Somuncu Baba - Aşkın Sırrı. Somuncu Baba - Aşkın Sırrı. 15 Temmuz 2016 Filmler 8,528 Views. Genleri Değiştirmenin Sırrı. Yabancı Yüzler. Somuncu Baba: Aşkın Sırrı (2016 Filmleri). Tür: Dram. Anadolu'da Somuncu Baba namıy...