Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dijital Terör e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dijital Terör PDF EPUB


Yavuz Selim Demirağ

Dijital Terör - Yavuz Selim Demirağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yavuz Selim Demirağ
DOSYA BOYUTU 11,29
TARİH 2012-01-07
ISBN 9944337823
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değerli dostum Yavuz Selim Demirağ, konusu bir askeri darbe girişimi iddiası olan “Balyoz Davası” ile ilgili bir kitap yazmıştı. Böyle bir kitabı yazması gereken birisi var ise o da Demirağ’dır. Çünkü Demirağ, eski bir Harbiyelidir. Yeminine ihanet etmemiş bir Harbiyeli. Sonra bir gazetecidir. Bir Harbiyeli ve gazeteci olarak, hem silah arkadaşları ile dayanışma hem de gerçeği arama görevi ile karşı karşıyadır. Bu kitapta da Demirağ bunu yapmıştır.1 Mart Tezkeresi’nin reddi ve TSK: Ergenekon Operasyonu’nun piminin çekilmesi, 12 yıl süren kontrollü yüksek tansiyon politikası, 1 Mart 2003 sonrasında “yapısallaşmış krize” dönüşmüştür. Artık Türk Ordusu’na karşı bazı etkili önlemler almanın zamanı gelmiştir.ABD güçlerinin bir Beyaz Saray-Pentagon senaryosu çerçevesinde Süleymaniye'de 4 Temmuz 2003'de Türk Özel Kuvvetleri üzerinden Türk Ordusuna karşı başlattığı “stratejik nitelikli psikolojik operasyon” ikili ilişkilerde olduğu kadar ABD'nin Türk Ordusuna yönelik politikalarında da bir aşama noktası oluşturmuş ve Ergenekon Psikolojik Operasyonu başlamıştır.ABD Savunma Bakanı Donald Rumsfeld, diplomasi kurallarını çiğneyerek Başbakan Erdoğan'ı muhatap almak suretiyle yazdığı yazısında Süleymaniye Operasyonu'nun AKP hükümetine karşı değil, “AKP hükümetinin emrini dinlemeyen bazı unsurlara karşı yapıldığını” ileri sürmüştür.Türk Ordusu, ABD ve AB için tarihsel anlamda Batı emperyalizmini yenen güç, siyasal anlamda millî devlet anlamına gelen “Kemalizmin” direnç noktasıdır. Bundan dolayı, 1990'ların ikinci yarısından itibaren Türk Ordusunu siyasal sistem içinde yıpratacak ve etkisizleştirecek her eylem ABD ve AB'den destek görmektedir. ABD'nin ılımlı İslam'ı bir müttefik olarak oluşturmasından sonra zaten laikliğin kalesi olarak bilinen Türk Ordusu'nun asker ve jeopolitik değil ama siyasal-stratejik değerinde ABD açısından bir düşme olmuştur.Bugün ise sözde sivilleşme ve ileri demokratikleşme adı altında ve 28 Şubat’ın intikamı niteliğini de taşıyan bir başka süreç yaşanmaktadır. O gün 28 Şubat’ı destekleyenler, bugün Ergenekon operasyonunu desteklemektedirler. İntikam süreçlerinin birbirini beslediği bir ülkeniz toplumsal barışa ulaşması imkansızdır. Böyle bir ülkede sadece dönemsel galipler olur. Ve çoğu kez dönemsel galipleri iç dinamiklerin kendi güçleri değil, dış dinamikler belirler.

...ital terör çağı yaklaştı". 'Dijital terör çağı yaklaşıyor' ... Dijital Terör - Ekşi Sözlük ... . Aşırılık yanlısı grupların interneti hackleme ve küresel çapta yeni üyelere ulaşma faaliyetleri için kullandığını belirten Rusya Güvenlik Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Yuriy... Teknolojik olarak gelişen ülkelerin en büyük sorunlarından bir tanesi olan dijital terör, günden güne artış gösteriyor. Dijital Terör Ağını Genişletmek Daha Kolay. Ünlü hesapları a ... Rektör Çomaklı: Dünyanın İlk Dijital Terör Örgütü FETÖ'dür ... . Dijital Terör Ağını Genişletmek Daha Kolay. Ünlü hesapları alıyorlar. Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanan "Dijital Bir Terör Örgütü Olarak FETÖ" adlı rapor, Pensilvanya'nın kirli algı operasyonlarını deşifre etti. Yavuz Selim Demirağ. Değerli dostum Yavuz Selim Demirağ, konusu bir askeri darbe girişimi iddiası olan "Balyoz Davası" ile ilgili bir kitap yazmıştı. ...göre; yetişme çağındaki çocuklar ve gençler, "dijital terör" tehdidi altında bulunuyorlar. Dijital dünyanın oluşturduğu hastalıklar arasında; cinsel kimlik sapmaları ve taşmaları da var. Dursun Çiçek. Hasdal Cezaevindeki babalar... Ziyaret odasının önünde babamla vedalaşırken avukat odasının camındaki demir parmaklıkların arkasında... "FETÖ ilk dijital terör örgütüdür". NTV 482 views6 months ago. 10:55. İrem Çiçek - Kışladan Hasdal'a / Dijital Terör Örgütü. Yazarından Dinle 808 views3 year ago. Dijital dünyanın oluşturduğu hastalıklar arasında; cinsel kimlik sapmaları ve taşmaları da var. Hatta bazıları, intihar eğilimi içine de giriyorlar. Dijital terör büyüyor. See more of Dijital Terör on Facebook. Log In. Forgotten account? Dijital Terör added a new photo to the album DİJİTAL TERÖR. 20 February 2011 ·. sonraki. dijital terör. ara. paylaş. Biz bu terör örgütünü bu saatten sonra silahlı eylemlerini gerçekleştiremediği için dijital bir terör örgütü olarak adlandırıyoruz. Dünyanın ilk dijital terör örgütünün de bu örgüt olduğunu düşünüyoruz. Dijital terör örgütü. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çomaklı, 15 Temmuz darbe girişiminde başarısız olan FETÖ'yü, "dünyanın ilk dijital terör örgütü" olarak tanımladı FETÖ'nün dijital dünya ve sosyal medya oyunlarını açığa çıkaran SODİGEM raporunda FETÖ'nün para karşılığı milyonlarca takipçili fenomen hesapları satın alarak Türkiye aleyhinde 6 dilde kara... Biz bu terör örgütünü bu saatten sonra silahlı eylemlerini gerçekleştiremediği için dijital bir terör örgütü olarak adlandırıyoruz. Dünyanın ilk dijital terör örgütünün de bu örgüt olduğunu düşünüyoruz. Geri Satıcı Açıklaması. Dijital Terör Örgütü / Dursun Çiçe...