Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri PDF EPUB


Şemseddin Ahmed Sivasi

Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri - Şemseddin Ahmed Sivasi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şemseddin Ahmed Sivasi
DOSYA BOYUTU 11,42
TARİH 2012-01-07
ISBN 6055457327
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir gün ashab-ı güzin hazretleri bir arada toplanıp kendi hal e durumları hakkında konuşuyorlardı. İçlerinden biri Hazret-i Ebû Bekir'e sordu:- Ey Ebû Bekir! Yüce olan Allah hakkı için söyle, bu dereceye ne ile ulaştın?-Evvela, dünyaya karşılık dini seçtim. Âihrete karşılık da Allah tealanın rızasını seçtim. Daima Allah tealanın hakkını kendi hakkımın üstünde gördüm ve onu tercih ettim.Sonra hazret-i Ömer'e sordu:Ey Ömer! Sen bu mertebeye ne ile eriştin?-Şunlarla ki, hiç şöphe etmeyerek, aziz edici ve zelil edicinin bir olan Allah olduğunu bildim, diye cevap verdi.Bundan sonra Hazret-i Osman'a sordu:Ey Osman! Sen bu dereceye ne ile ulaştın?-Ben Allah'ın kitabını sağ tarafıma, Peygamber aleyhisselâmın sünnetini de sol tarafıma koydum. Allah tealanın sinemdekine muttali olduğunu bildim, dedi.Bundan sonra Hazret-i Ali'ye sordu.Ey Ali! Sen bu mertebeye ne ile eriştin?-Cihad ile. Otuz sene cihad kılıcı ile, haşyet zırhı ile, vera' kalkanı ile, taat ve ibadet oku ile gönül kapısında oturdum, Allah'tan başka hiçbir şeyin gönlüme girmesine rıza göstermedim.

...n Sıddık. Satıcı. Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri ... Çelik Yayınevi - Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkîbeleri ... . Şemseddin Ahm ÇELİK YAYINEVİ. %14 indirimli Yeni. Hayat Yayınları Giyimde Renklerin Uyumu - Prof. Dr. Hasan İbicioğlu. 12 €. Bir gün ashab-ı güzin hazretleri bir arada toplanıp kendi hâl ve durumları hakkında konuşuyorlardı. İçlerinden biri Hazret-i Ebû Bekir'e sordu... Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir. Dört Halifenin Hayatı. %40. 12,50 ... Dört Büyük Halife / Hayatı ve Menkıbeleri Arşivleri - RIHLE Kitap ... .Ve ertesi gün teslim edilir. Dört Halifenin Hayatı. %40. 12,50 TL. Dört Büyük Halife - Hayatı ve Menkîbeleri. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Dört Büyük Halife - Hayatı ve Menkîbeleri. Mağaza: Endülüskitapevi. kitaphanen.com´da uygun fiyata Çelik Yayınevi markalı Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri 9786055457327 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. %0 Stoktan Teslim. Ürün detayı. Dört Büyük Halife : Hülefa-i Raşidin. Şemseddin Sivasi. Bedir. Ürün detayı. Sepete at. Dört Halifenin Menkıbeleri. Şemseddin Sivasi. Yazar. : Şemsüddin Ahmed Sivasi. Dört Büyük Halife - Hayatı ve Menkîbeleri. Şemsüddin Ahmed Sivasi. Dört Halifenin Menkıbeleri. 6.95 9.26. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkıbeleri. Hazreti Ebubekir. 7,89 TL. Dört Halifenin Menkıbeleri. 21.37 TL. ÇELİK YAYINEVİ , Dört Büyük Halife - Hayatı Ve Menkıbeleri için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Rıza Tevfik'in İtirafları Hayatı-Felsefesi-Şiirleri. Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkîbeleri satışı Sonteklif'te. Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. Dört Büyük Halife Hayatı ve Menkîbeleri. Fiyat : 34,45 TL. Bu ürün tükenmiştir. 24.50 TL. Bir gün ashab-ı güzin hazretleri bir arada top...