Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Duygusal İlk Yardım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Duygusal İlk Yardım PDF EPUB


Dr. Guy Winch

Duygusal İlk Yardım - Dr. Guy Winch pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Guy Winch
DOSYA BOYUTU 11,93
TARİH 2015-05-01
ISBN 9752753105
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tıpkı hafif bir öksürükşikâyetiyle aile hekimimizin kapısını almadığımız gibi, her reddedildiğimizde ya da patronumuz her bağırdığında soluğu psikiyatrın yanında alamayız. Birçok evde tentürdiyot, pamuk, sargı bezi, yara bandı gibi küçük yaralanmalar, kesikler ve sıyrıklar için ilk yardım gereçleri ya da basit ağrı kesicilerin bulunduğu bir ecza dolabı vardır. Fakat hafif psikolojik yaralanmalar için evlerimizde ne bir ecza dolabı ne de herhangi bir ilk yardım gereci var. Oysa en az fiziksel yaralanmalar kadar maruz kalıyoruz psikolojik yaralanmalara ve işin kötüsü, parmağımız kesildiğinde veya başımız ağrıdığında olduğu gibi ne yapmamız gerektiğini de bilmiyoruz; bu yaralarımızı yok sayıyoruz ta ki yaşamsal işlevimiz bozuluncaya kadar... Oysa dizimizdeki ağrı yürümemizi engelleyene kadar beklemiyoruz ama psikolojik yaralarımızı yadsıyor, ihmal ediyoruz. Öyle ki, ileriye bir adım atacak ne şevkimiz ne gücümüz kalıyor. Herhangi birisine başarısızlığın yıkıcılığını, reddedilmenin keskin acısını, suçluluk duygusunun ağırlığını, yalnızlığın yakıcılığını dindirmek için ne yapılması gerektiğini sorarsanız cevap alamazsınız. Dr. Guy Winch işte tam da bu tür psikolojik yaralanmaları evde veya kendi kendinize tedavi etmenin basit, pratik ve uygulanabilir yollarını yaşanmış örneklerle anlatıyor. Bu kitap büyük bir boşluğu doldurarak evinizdeki "psikolojik ecza dolabınız" olacaktır. 

...argı bezi, yara bandı gibi küçük yaralanmalar, kesikler ve sıyrıklar için ilk yardım gereçleri ya da basit ağrı kesicilerin bulunduğu bir ecza dolabı vardır ... Duygusal İlk Yardım - Dr. Guy Winch | kitapyurdu.com ... . Duygusal ilkyardım. Öğle aralarında arasıra kaçtığım, şehrin bu tarafındaki nadir ağaçlık, esintili çay bahçesinde oturuyorum. Peki çocuklarımıza nasıl duygusal ilk yardım yapabiliriz? Duygusal İlk Yardım Guy Winch. İlk yaralanmalara ve işin dolabınız ecza psikolojik evinizdeki Yardım yaşamsal işlevimiz bozuluncaya evde yaralanmaları psikolojik tür Duygusal atacak ne şevki ... Guy Winch'ten Duygusal İlk Yardım ile İlgili Daha Fazlasını Öğrenmek... ... . İlk yaralanmalara ve işin dolabınız ecza psikolojik evinizdeki Yardım yaşamsal işlevimiz bozuluncaya evde yaralanmaları psikolojik tür Duygusal atacak ne şevkimiz... Not alanında Duygusal İlk Yardım Dr. Guy Winch PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Duygusal İlk Yardım. Tıpkı hafif bir öksürük şikayetiyle aile hekimimizin kapısını çalmadığımız gibi, her reddedildiğimizde ya da patronumuz her bağırdığında soluğu psikiyatrın yanında alamayız. Guy Winch. Tıpkı hafif bir öksürük şikâyetiyle aile hekimimizin kapısını çalmadığımız gibi, her reddedildiğimizde ya da patronumuz her bağırdığında soluğu psikiyatrın yanında alamayız. Guy Winch. Tıpkı hafif bir öksürük şikayetiyle aile hekimimizin kapısını çalmadığımız gibi, her reddedildiğimizde ya da patronumuz her bağırdığında soluğu psikiyatrın yanında alamayız. Birçok evde tentürdiyot, pamuk, sargı bezi, yara bandı gibi küçük yaralanmalar, kesikler ve sıyrıklar için ilk yardım gereçleri ya da basit ağrı kesicilerin bulunduğu bir ecza dolabı vardır. Birçok evde tentürdiyot, pamuk, sargı bezi, yara bandı gibi küçük yaralanmalar, kesikler ve sıyrıklar için ilk yardım gereçleri ya da basit ağrı kesicilerin bulunduğu bir ecza dolabı vardır. Guy Winch. Tıpkı hafif bir öksürük şikâyetiyle aile hekimimizin kapısını çalmadığımız gibi, her reddedildiğimizde ya da patronumuz her bağırdığında soluğu psikiyatrın yanında alamayız. Birçok evde tentürdiyot, pamuk, sargı bezi, yara bandı gibi küçük yaralanmalar, kesikler ve sıyrıklar için ilk yardım gereçleri ya da basit ağrı kesicilerin bulunduğu bir ecza dolabı vardır. Duygusal İlk Yardım. ISBN 13: 9789752753105. Publication Date: May, 2015. Fakat hafif psikolojik yaralanmalar için evlerimizde ne bir ecza dolabı ne de herhangi bir ilk yardım gereci var. 2. Hamur. Cilt Tipi. Çevirmen. Misbah Erbaş Şengül. Sayfa Sayısı. 264. Yayın Dili. Türkçe. ...İlk Yardım Ki...