Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yavuz Sultan Selim Han'ın Liderlik Sırları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yavuz Sultan Selim Han'ın Liderlik Sırları PDF EPUB


Ali Kemal Gökgiray

Yavuz Sultan Selim Han'ın Liderlik Sırları - Ali Kemal Gökgiray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Kemal Gökgiray
DOSYA BOYUTU 11,76
TARİH 2012-01-07
ISBN 6053922056
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Milletimde ihtilaf-ü tefrika endişesi,Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni,Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz,İttihat etmezse millet dar eyler beni…”Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu. “Memleketimiz de var olan anlaşmazlık bölümlerinde ki korkular, mezarımın köşesinde daha kararsız hale getirir beni: oysa birlik olmuşken şiddetli atılışla kovmaya çaremiz birleşmeye yetmez ise millet darmadağın eder beni…” diyecek kadar son derecede hassas duygusal düşünecek Milli şuuru yüksek bir liderdi.Yavuz Selim Han’ın neden doğuya yöneldiğini, doğudaki hakim konumdaki üstelikte kısmen Türkmen, çoğunluğu Arap olan, dahası Dinen Müslüman olan kitlelerle savaşmasının da ne gereği vardı ki deniliroldu şimdiye kadar.

...karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu ... Yavuz Sultan Selim Han'ın Liderlik Sırları Sözleri ve Alıntıları ... . Fatih Sultan Mehmet'in Başarı Sırları ve Liderlik Özellikleri. Anahtar Kelimeler: Yavuz Sultan Selim, Dönüştürücü Liderlik, Osmanlı, Yeniçeri, Davranış. Yrd. Kişisel Gelişim Kitapları. Yavuz Sultan Selim Han'ın Liderlik Sırları. yetmez ise millet darmadağın eder beni diyecek kadar son derecede hassas duygusal düşünecek Milli şuuru yüksek bir liderdi. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Mütte ... Yavuz Sultan Selim Han\'In Liderlik Sırları... - mayyo.com ... . yetmez ise millet darmadağın eder beni diyecek kadar son derecede hassas duygusal düşünecek Milli şuuru yüksek bir liderdi. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu. ...Kase-i kabrimde dahi bi-karar eyer beni, Müttehitken savlet-ia-dayı ref-e çardemiz, İttihat etmezse millet dar eyler beni Satırlarıyla yazdığı Arzu veznindeki şiirde Yavuz Selim han şöyle diyordu....