Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkçe Sözlük e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkçe Sözlük PDF EPUB


Ali Püsküllüoğlu

Türkçe Sözlük - Ali Püsküllüoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Püsküllüoğlu
DOSYA BOYUTU 11,13
TARİH 2012-03-29
ISBN 9755097176
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sözcükler, bir dilin birbirinden değerli mücevher taşlarıdır. Onları, değerlerini ayırt etmeksizin bir araya getirdiğinizde görkemli bir hazine ortaya çıkar: Dil hazinesi. Aramızdan, 24 Haziran 2008’de ayrılan dil ustası Ali Püsküllüoğlu bu “Dil Hazinesi”ni en yetkin biçimde büyüten bir hazinedar…Arkadaş Yayınları, Türkçenin söz varlığını ustalıkla işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu’nun sözlükçülük geleneğini “Dil Hazinesi Dizisi” ile sürdürerek, gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlıyor.20.000 madde içeren Türkçe Sözlük, masasında, çantasında kolayca ulaşabileceği, sürekli bakabileceği küçük bir sözlük bulunmasını isteyenler için eşsiz bir kaynak. Günlük yaşamda sık rastlanan sözcükler, terimler ve deyimler ile tanımların kolayca anlaşılmasını sağlayan örnek tümceler barındıran Türkçe Sözlük’ ü güvenilir bir başvuru yapıtı olarak sunuyoruz.

...de 120.000 türkçe kelime içinde gezme ve arama ayrıca anlam girebilme imkanı, geniş kapsamlı türkçe sözlük ... Türkçe Sözlük Çeşitleri ve Fiyatları | %23 İndirim ... . sözlük. dictionary. wörterbuch. çeviri. Türkçe Sözlük. Dil Seçimi. İngilizce Türkçe Fransızca Almanca Rusça İtalyanca İspanyolca Portekizce Osmanlıca. Dr. Gürer GÜLSEVİN, 21 Mayıs 2020 Perşembe günü Uluslararası... Türk Dil Kurumu, gramerle ilgili bazı sorularımıza cevap olarak açıklayıcı bir şeyler yazmak... Türkiye'nin en kapsamlı Türkçe sözlüğüne hoşgeldiniz. Neyi merak ediyorsanız ve bu nedir diyorsanız ce ... Türk Dil Kurumu - Dilimiz Kimliğimizdir ... ... Türkiye'nin en kapsamlı Türkçe sözlüğüne hoşgeldiniz. Neyi merak ediyorsanız ve bu nedir diyorsanız cevabını bizde bulabilirsiniz. Online Türkçe Sözlük. Ana Sayfa. Kategorilere Göre Sözlük. Ne anlama geliyor, içinde geçen, ile başlayan ve biten kelimelerin toplandığı kapsamlı TDK destekli sözlük. Kelime bulucu ile Türkçe Sözlük içerisinde geçen, dilediğiniz kelimeyi kolay şekilde bulun! Türkçe Sözlükte "Ara-Bul" işleminin açıklamaları için tıklayınız: Türkçe Sözlük "Ara-Bul" İşlemi. Bilgisunar ortamındaki Türkçe Sözlük sürekli güncellenmektedir. ...