Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İngilizce Resimli Kelime Kartları 1 / Hayvanlar Alemi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İngilizce Resimli Kelime Kartları 1 / Hayvanlar Alemi PDF EPUB


Dr. Şener Şahin

İngilizce Resimli Kelime Kartları 1 / Hayvanlar Alemi - Dr. Şener Şahin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Şener Şahin
DOSYA BOYUTU 9,6
TARİH 2017-04-12
ISBN 6059955119
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir kelimenin anlamını sözlükten yararlanarak ya da metindeki bağlamından hareketle tahmin ederek öğrenmeye çalışmak hiç eskimeyen iki klasik öğrenme tekniğidir. Ancak bunlardan ilki bol zaman harcamayı gerektirirken ikincisinde yanlış tahminde bulunma riski her zaman vardır. Bu yüzden bir dile ait söz hazinesini (vokabüler) zenginleştirmek için dil öğretimi alanında çalışan uzmanlar her geçen gün yeni ve etkin bir teknik arayışı ile karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda bu maksatla geliştirilen önemli bir teknik tüm dünyada kabul görmüşe benzemektedir. Bu da, belirli kategorilere ait söz dağarcıklarının, onları güçlü biçimde çağrıştıracak olan resimlerle ilişkilendirilerek flaş kart (hatırlatıcı kart) formatı ile sunumu esasına dayanmaktadır.İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce’ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve eğlenceli bir yöntemle sunarak öğretmeyi hedeflemektedir. Bilhassa, küçük yaştaki meraklıların onu bir oyun ve eğlence imkânına getirebilmeleri için kartlarda ayrıca numaralama da yapılmıştır.Bilimsel olarak, resim ile sözcük arasında yetişkinlere oranla çok daha hızlı ilişki kurdukları ispatlanan çocuklar için zevkli bir meşgale haline gelmesi için resimlerin olabildiğince İngilizce flaş kartlardan birkaç biçimde yararlanılabilir. Şüphesiz en etkin çalışma yöntemi, önce kartın kırmızı kenarlıklı ön yüzündeki hayvanı tanıyıp İngilizce karşılığını söylemeye çalışmak, şayet bu kelime bilinmiyor veya hatırlanamıyorsa o zaman kartın arkası çevrilerek ilgili kelimeyi görmek şeklindedir.

...tları (flaş kartlar) tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak İngilizce'ye ilgi duyan herkese en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve ... İlk-Okulum | İngilizce Hayvanlar Kelime Kartları ... ... Hüseyin Günday, Şener Şahin. Kitap Tanıtımı. Bir kelimenin anlamını sözlükten yararlanarak ya da metindeki bağlamından hareketle tahmin ederek öğrenmeye çalışmak hiç eskimeyen iki klasik... İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce'ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve eğlenceli... İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce'ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavraml ... Hayvanlar Alemi - İngilizce Resimli Kelime Kartları 1 Hüseyin Günday ... ... İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce'ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve eğlenceli... Doç. Dr. Hüseyin Günday, Dr. Şener Şahin. Bir kelimenin anlamını sözlükten yararlanarak ya da metindeki bağlamından hareketle tahmin ederek öğrenmeye çalışmak hiç eskimeyen iki klasik... Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. İngilizce kelime ezberleme kartları ile yeni kelimeler öğrenmek isterseniz aşağıdaki ilgili bağlantıya tıklayın. Dr. Şener Şahin, Doç. Dr. Hüseyin Günday. Bir kelimenin anlamını sözlükten yararlanarak ya da metindeki bağlamından hareketle tahmin ederek öğrenmeye çalışmak hiç eskimeyen iki klasik... Kağıt Kapak: 144 sayfa. Yayıncı: Emin Yayınları; 2. baskı (1 Nisan 2015). Dil: İngilizce, Türkçe. ISBN-10: 6059955118. ISBN-13: 978-6059955119. İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce'ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve eğlenceli... Şener Şahin;Hüseyin Günday. İngilizce 13.Sayı-Renk-Şeki / Resimli Kelime Kartları 72-Kart. 9 12. İngilizce 01.Hayvanlar Âlemi / Resimli Kelime Kartları 72-Kart. 9 12. İşte, elinizdeki kelime kartları (flaş kartlar), tüm dünyada kabul gören bu tekniğe paralel olarak, İngilizce'ye ilgi duyan herkese, en temel kelime ve kavramları belirli kategoriler altında ve eğlenceli... Hayvanlar Eğitici Kartları. Anahtar Kelimeler ingilizce hayvanlar flaş kartları, ingilizce hayvanlar flash card, ingilizce hayvanlar anlatan resimli kartlar, ingilizce eğitici resimli kartlar, okul öncesi......