Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşk Aptallığı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşk Aptallığı PDF EPUB


Wilhelm Genazino

Aşk Aptallığı - Wilhelm Genazino pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Wilhelm Genazino
DOSYA BOYUTU 4,92
TARİH 2018-09-01
ISBN 6056840524
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Genazino'nun eserlerinde çağdaş Alman edebiyatındaki hüznün,melankolinin ve can sıkıntısının en derin hallerinden biri görülür.”–Svenja Frank Kıyamet hakkında seminerler vererek hayatını zar zor kazanan elli iki yaşında bir adam ve onun birbirlerinden habersiz iki sevgilisi: Sarah ve Judith. Mükemmel bir Genazino romanı için gereken her şey işte bu kadar...Yıllar önce başarısız bir evlilik yapan kahramanımız bu iki kadından hangisi ile yaşamak istediğini daha sık düşünmeye başlar ve işler iyice sarpa sarmadan bir karar vermek zorundadır. Sarah ve Judith ikilemini neredeyse bir yazı tura atışıyla çözecek kadar çıkmaza giren isimsiz kahramanımız aynı zamanda yaşam, toplum, aşk, geçmiş gibi konular hakkında ilginç gözlemler yapar, tuhaf işlere kalkışır. Böylece Aşk Aptallığı, kafası karışık bir adamın portresinden ziyade, daha derin bir meseleyi sezdiği halde bunu bir türlü çözemeyen zeki ve hüzünlü bir adamın hikâyesine dönüşür. Özden Özberber'in Almanca aslından çevirdiği Aşk Aptallığı ile Genazino, yine bildiğiniz gibi..

..., kafası karışık bir adamın portresinden ziyade, daha derin bir meseleyi sezdiği halde bunu bir türlü çözemeyen zeki ve hüzünlü bir adamın hikâyesine dönüşür ... Aşk Aptallıktır - Ekşi Sözlük ... . Böylece Aşk Aptallığı, kafası karışık bir adamın portresinden ziyade, daha derin bir meseleyi sezdiği halde bunu bir türlü çözemeyen zeki ve hüzünlü bir adamın hikâyesine dönüşür. Kitap Adı:Aşk Aptallığı. Sayfa Sayısı:178. ISBN:9786056840524. Hesaplaşmam gereken biri var ve o benim. 2 ay önce. Gerçek aşk, öbür kişiyi bütün olarak kabul etmekle başlar... Sonsuzu iki ... Aşk Aptallığı Sözleri ve Alıntıları ... . Sayfa Sayısı:178. ISBN:9786056840524. Hesaplaşmam gereken biri var ve o benim. 2 ay önce. Gerçek aşk, öbür kişiyi bütün olarak kabul etmekle başlar... Sonsuzu iki şekilde sezebiliyorum, doğayı ve ölümü düşünerek. İkisi de birbirine dönüşebildiği için tek bir noktaya çıkılıyor ama o noktanın ne olduğunu bilmiyorum... 15 TL. Böylece Aşk Aptallığı, kafası karışık bir adamın portresinden ziyade, daha derin bir meseleyi sezdiği halde bunu bir türlü çözemeyen zeki ve hüzünlü bir adamın hikâyesine dönüşür. Böylece Aşk Aptallı...