Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy) PDF EPUB


Nilgün Çolak

Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy) - Nilgün Çolak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nilgün Çolak
DOSYA BOYUTU 4,21
TARİH 2012-01-06
ISBN 6051064246
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bazen insanın hayatının artık tamamen bittiğini ve kendisi için sonun başlangıcını yaşadığını hissettiği zamanlar olur.Bütün dünyanın, hatta insanların hepsinin teker teker üstüne geldiğini, her kötü şeyin kendisini bulduğunu, zorlukların altında kalacağını ve kalkamayacağını düşündüğü anlar olur. Ama belki de o bittim dediğiniz an sizin yeniden başlangıcınız olacaktır. Yeter ki, kendinize olan güveninizi ve inancınızı yitirmeyin. Her nefes alışverişinizde benliğinizde bulunan ama isteyerek ya da istemeyerek bir kenara bıraktığınız o gücü hatırlayın ve içinizdeki gücü yeni bir ışığa çevirin.Hayat yaşamaya değer. Geçmiş arkada kalan merdiven, ister inin ister çıkın sonuç her ikisinde de varmak istediğiniz yer, yani hedefiniz. Bunu ben yaptım ve başardım. Sizler de yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan başarmayı istemek ve başarı için hedefinizi belirlemek. "Yeter ki isteyin!"

...r. 8.10 TL. Bitti Denen Yerden Başlamak Cep BoyBitti Denen Yerden Başlamak Cep Boy - Bazen insanın hayatının artık tamamen bittiğini ve kendisiiçin sonun başlangıcını yaşadığını hissettiği ... Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy) - Nilgün Çolak ... ... Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy): Nefes Aldıkça Hayat Devam Eder. Hayat Yaşamaya Değer. Kağıt Kapak - Tıpkı basım, 6 Ocak 2012. Kargo ücretleri; 1 desi/kg'ye kadar Türkiye'nin her yerine 6.9+KDV TL; 1 desi/kg üzeri 7,9 TL+KDV başlayıp ağırlığa göre fiyatlar değişmektedir. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satı ... Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy) / Nilgün Çolak... - GittiGidiyor ... .9+KDV TL; 1 desi/kg üzeri 7,9 TL+KDV başlayıp ağırlığa göre fiyatlar değişmektedir. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bitti Denen Yerden Başlamak (Cep Boy). "Hiç benim bulunduğum yerden daha kederli bir âleme doğdun mu sen; hiç aşkta altüst olmuş bencileyin bir firkatzede üzerine parladın mı?" diye ...