Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kiralık Canavar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kiralık Canavar PDF EPUB


Andreas Steinhöfel

Kiralık Canavar - Andreas Steinhöfel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Andreas Steinhöfel
DOSYA BOYUTU 5,54
TARİH 2015-04-27
ISBN 9944699853
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Edebiyatseverlerin zihninde “derin” bir iz bırakan “Rico ve Oskar” serisinin ödüllü yazarı Andreas Steinhöfel’den, sevginin karşı konulmaz gücü üzerine kaleme alınmış olağanüstü bir kitap!Büyüdüğünde ünlü bir opera sanatçısı olmayı hayal eden Gianna’nın hayatta iki büyük tutkusu vardır: Avazı çıktığınca (hatta günün birinde şu bardak kıran meşhur ince do’yu bile çıkararak) arya söylemek ve doyasıya korku filmi seyretmek.Sesi zarar görmesin diye yaz kış boynuna taktığı kırmızı atkısıyla dikkatleri üzerine çeken Gianna’nın duyulmasından en çok korktuğu sırrı ise annesinden ve babasından gizli gizli gece yarısı evden kaçarak ay ışığı altında şarkı söylemesidir.Operaya ve korku filmlerine doyamayan küçük divamız için hayat, evden kaçış maceralarıyla çok daha eğlencelidir. Tabii; yine bu gecelerden birinde korkunç bir canavarla karşılaşmasını saymazsak eğer!..Bu canavar tıpkı çok severek izlediği korku filmlerindeki gibi simsiyah, kırmızı parlayan iri gözlere sahip ve kocamandır. Üstüne üstlük Gianna’nın en büyük korkusunun ne olduğunu bilmekte ve onu bununla tehdit etmektedir. Acaba canavar bu gerçeği kimden ve nasıl öğrenmiştir?Etrafına saçtığı dehşete rağmen cesur dostumuzu bir türlü etkisi altına almayı başaramayan canavar göründüğünden çok daha ürkünç olabilmek için bir şeyler yapmalıdır. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir.Steinhöfel’in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar, sevginin gücüne inanmanın korkulara boyun eğmekten çok daha anlamlı olduğunu savunarak, ebeveyn-çocuk ilişkileri üzerine sorgulamalarla dolu düşünsel bir yolculuğa davet ediyor okurlarını.

...u canavar tıpkı çok severek izlediği korku filmlerindeki gibi simsiyah, kırmızı parlayan iri gözlere sahip ve kocamandır ... Kiralık Canavar - Andreas Steinhöfel ... . Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar, sevginin... 10.50 TL. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir. Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar... Edebiyatseverlerin zihninde "derin" bir iz bırakan "Rico ve Oskar" serisinin ödüllü yazarı Andreas Steinhöfel'den, sevg ... Kiralık Canavar - 10.50 TL ... ... Edebiyatseverlerin zihninde "derin" bir iz bırakan "Rico ve Oskar" serisinin ödüllü yazarı Andreas Steinhöfel'den, sevginin karşı konulmaz gücü üzerine kaleme alınmış olağanüstü bir kitap! 9.94 TL. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir. Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar... 10.43 TL. Kiralık Canavar, Tudem Yayınları, 10,43 TL, Okuma Kitapları, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Kiralık Canavar Andreas Steinhöfel. "derin" Kiralık görmesin kalbi çok sevginin dehşete ünlü canavarla inanmanın Kiralık gizli sorgulamalarla simsiyah, vardır: Giannanın "derin" Operaya taş... "Kiralık canavar". için 7 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 4,99 TL. Sepete Ekle. Kiralık canavar. Andreas steinhöfel. Satıcı. 13.50 TL. Kiralık CanavarKiralık Canavar - Edebiyatseverlerin zihninde derin bir iz bırakan Rico ve Oskar serisinin ödüllü yazarı Andreas Steinhöfel'den, sevginin karşı konulmaz gücü üzerine... 11.25 TL. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir. Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar... Bu canavar tıpkı çok severek izlediği korku filmlerindeki gibi simsiyah, kırmızı parlayan iri gözlere sahip ve kocamandır. Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar, sevginin... 10.50 TL. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir. Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar... Gianna gerçek canavarlarla henüz tanışmamışken başlıyor "Kiralık Canavar"ın hikayesi. Ve bir "kiralık canavar"la tanıştığı zaman gerçek canavarlar hakkında sahici bir fikre kavuşuyor. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kiralık Canavar Kiralık Canavar. Tudem Yayınları. 10.50. 11.25 TL. Oysa Gianna kalbi taş tutan bu canavarın yüreğini ısıtacak yolun nereden geçtiğini çok iyi bilir. Steinhöfel'in kalbi taşlaşmaya yüz tutanlara ithaf ettiği Kiralık Canavar... Kiralık Canavar ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri bekliyor. Kiralık Canavar. PAYLAŞ : Şu anda bu ürünü 134 kişi inceliyor. Kiralık Canavar - Andreas Steinhöfel. Tudem Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 112.5 Puan....