Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Memluklarda Ticaret e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Memluklarda Ticaret PDF EPUB


Abdullah Mesut Ağır

Memluklarda Ticaret - Abdullah Mesut Ağır pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdullah Mesut Ağır
DOSYA BOYUTU 3,5
TARİH 2015-04-27
ISBN 6059108393
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ticaret ve ticarete konu olan meseleler, tarih boyunca devletlerin önem verdikleri iktisadi faaliyetlerin başında gelmiştir. Ekonomik boyutları yanında ticaret; çoğu zaman siyasi münasebetlere konu olmuş, bazı dönemlerde iktisadi menfaatleri bir noktada birleşen devletleri müttefik haline getirmiş, milletler arası kültürel etkileşime köprü vazifesi görmüş, bilgi ve tekniğin bölgeler arası transferindeki aracılık rolü nedeniyle dönemlere bağlı olarak şehirlerin gelişimine katkıda bulunmuştur. XIII. yüzyıl ile XVI. yüzyıl arasındaki süreç, bilhassa Yakın Doğu'nun mukadderatında önemli gelişmelerin yaşanacağı bir dönem olurken milletler arası ticaret, bu olaylardan ya olumlu veya olumsuz yönde etkilenmiştir. Bu açıdan "Memlûklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslâm tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memlûklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye çalıştık.

...larda Ticaret kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Memluklarda Ticaret / Abdullah Mesut Ağır Fiyatları ... . 13x21 cm Ticaret ve ticarete konu olan meseleler, tarih boyunca devletlerin önem verdikleri iktisadi faaliyetlerin başında gelmiştir. 23.80 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... 23.80 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada T ... Memluklarda Ticaret / Abdullah Mesut Ağır / Çizgi... - GittiGidiyor ... ... 23.80 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye çalışılmıştır. 22.40 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... Memluklarda Ticaret. Ticaret ve ticarete konu olan meseleler, tarih boyunca devletlerin önem verdikleri iktisadi faaliyetlerin başında gelmiştir. 24.36 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... 23.52 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... Ek olarak Memluklarda Ticaret isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Memluklarda Ticaret Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? Memluklarda Ticaret, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 32,92 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Ürün Adı: Memluklarda Ticaret. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 25.93 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... 28 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye... Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye çalışılmıştır. 23.80 TL. Bu açıdan "Memluklarda Ticaret" adlı bu çalışmada Türk-İslam tarihinde önemli bir mevkiye sahip olan Memluklar devrindeki ticari faaliyetleri siyasi, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla incelemeye......