Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dair e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dair PDF EPUB


Evren Bingöl

Dair - Evren Bingöl pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Evren Bingöl
DOSYA BOYUTU 6,81
TARİH 2015-04-14
ISBN 6054910328
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Dair’in hikayesi Ankara’dan İstanbul’a uzanan bir yolculuktur ve bu yolculuk aradaki kilometreden çok daha uzun sürmüştür.Anlamak ile ilgili dertler barındıran ben, anlatmak ile ilgili dertler de barındırmaya başladığımda Dair kapımı düzenli olarak yumruklamış ve en sonunda benim kapılarımı kırmıştır...”Dair bir deneme kitabı, aynı zamanda Dair-Belki-Rağmen üçlemesinin ilk kitabıdır. Bugüne, düne, yarına, bana, sana, yaşama, yaşamın içeriğine dair yazılar karşılayacak sizi. İçeri girdiğinizde kendinize dair olanı fark edecek, bazen yazana kızacak, kimi zaman da düşüncelerinizi okuduğunu zannedeceksiniz.Sağa sola bakacaksınız buralarda mı diye?İlk okuyanları sarsan, silkeleyen bir yapısı var Dair’in.Derdini anlatamayan senler, benler trafiği var sayfaların satır aralarında. Şaşıkurgusuyla, zamanın öğütemeyeceği kitaplardan olmaya aday.“Sorumlu olduklarımla sorunlu olduklarım arasında gidip gelip, gidip gelip mastürbasyona dönüşen bir haldeyim” diyor Evren Bingöl.

...ıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ... DAİR Nedir? TDK Sözlük Anlamı ... ... dair sözlük anlamı nedir? Sözlükte dair kelimesinin manası: Bir konu üzerine olan, üzerine, konusunda, ... ile ilgili, üstüne Örnek: Yarına kadar sarhoşluğu geçer, ben de sarhoş olmadığına dair rapor veririm. İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. about dair pertain dair olmak touching dair abjure vazgeçtiğine dair yemin etmek ne demek. Sanata dair konuşma. Yarına kadar sarhoşluğu ... Dair Nedir Ne Demek Dair Hakkında Bilgiler ... . Sanata dair konuşma. Yarına kadar sarhoşluğu geçer, ben de sarhoş olmadığına dair rapor veririm. Üç/İstanbul'a Dair Üç/İstanbul'a Dair, İncesaz 'ın 2004 'te çıkardığı üçüncü albümüdür. 2-)Bir konu üzerine olan, üzerine, konusunda, ... ile ilgili, üstüne Örnek:Yarına kadar sarhoşluğu geçer, ben de sarhoş olmadığına dair rapor veririm. A. Gündüz. 3-)Devreden. Türkçe → İngilizce - dair. about, touching, relative, mudslinging, concerning, in respect of, as regards, regarding, with regard, respecting, for, concernant (fr), anent. - Tom'un kendini öldürmeyi düşündüğüne dair kesinlikle fikrim yoktu. Even though Tom told Mary about his problem, he didn't want to listen to any advice she had on how to solve it. Tıklayın ve dair kelimesinin Osmanlıca - Türkçe sözlükte anlamını okuyun. dair / dâir / دائر İlgili, ait. Devreden. Dolaşan. Dönen. Bir şeyin etrafını kuşatan. Belli bir şey hakkında olan. Dair sözlük anlamı ve Dair hakkında bilgi kaynağı. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve birçok dilde anlamı. Dair TDK sözlük. dair (karşılaştırma daha dair, üstünlük en dair). [1] bir konu üzerine olan, üzerine, konusunda, ... ile ilgili, üstüne. Yarına ...