Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gölgede Gizlenen Sevgili e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gölgede Gizlenen Sevgili PDF EPUB


Mehmet Işık

Gölgede Gizlenen Sevgili - Mehmet Işık pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Işık
DOSYA BOYUTU 9,91
TARİH 2012-01-15
ISBN 6055577889
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. Korkaklık değildir bunun anlamı. Başkası için, duygularından, heyecanlarından, kurulması muhtemel hayallerinden vazgeçmektir. Kandan kızarmış gözlerle, aptal aptal sokaklarda dolaşmaktır. Sıkı sıkı sarıldığın telefona mesaj gelmediği için, telefonu nefretle duvara fırlatmaktır. Ya da sesiz sedasız yüreğindeki gizli köşene çekilip, onun var olduğuna sevinmektir. Yanı başındaki insana duygularını hissettirmemek için, oradan buradan konuşarak, saçma sapan konular açarak lafı değiştirmektir. Bir serce kanadının pıtırtısını duyar gibi olup, tebessüm etmektir çiçeklere ve hoşlanmadığın suratlara.

...en sevgili". için 23 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo ... Gölgede Gizlenen Sevgili - Mehmet Işık | kitapyurdu.com ... . Fiyat. Gölgede gizlenen sevgili. Mehmet Işık. Satıcı. Mehmet Işık. Sevmek, boş bakıp uzaktan bir şehre ruhunu sarhoş etmektir. Bir nefes ötende duranı özlemek... Korkularınla yüzleşmek ve birinin daha incineceğinden korkarak uzaklaşmaktır, sevmek. gizlenen sevgili. Aşkın sebepleri arasında en inanılmaz olanı belki de rüyada görüp âşık olmaktır. İnsan sevgiliyi rüyada her vakit görür ama rüyada yal ... Gölgede Gizlenen Sevgili | bkmkitap.com ... . İnsan sevgiliyi rüyada her vakit görür ama rüyada yalnızca bir kez gördüğü birine sevgili der mi? Roman (Yerli)/. Gölgede Gizlenen Sevgili. Gölgede Gizlenen Sevgili. Marka : Mola Kitap. Barkod : 9786055577889. Bir serçe kanadının pıtırtısını duyar gibi olup, tebessüm etmektir çiçeklere ve hoşlanmadığın suratlara. Gölgede Gizlenen Sevgili Mehmet Işık. ...