Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek PDF EPUB


Miyase Sertbarut

Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek - Miyase Sertbarut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Miyase Sertbarut
DOSYA BOYUTU 8,55
TARİH 2017-11-01
ISBN 6052850183
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Herkesi sınırlandıran gerçek dünyanın yanı sıra herkesi özgürleştiren bir de düş dünyası vardır. İkisinden de vazgeçemeyiz. Gerçeği değiştirmek istiyorsak önce onu hayalimizde var ederiz, sonra onu gerçeğe dönüştürmek için çaba gösteririz. Romanın kahramanı Özlem, düşlerini gerçekleştirme yolunda ilerlerken duvara çarptığı çok anlar olur. Bazen kalbinden, bazen aklından yardım alır. İdealindeki üniversitenin öğrencisi olmak için gerçeklerle mücadele etmesi gerekecektir. Romanın diğer kahramanı Taylan da benzer bir labirentte çıkışı bulmaya çalışmaktadır. Yolu Özlem’le çakışır. Birlikte yürümek için ilk adımı atarlar, ama yol uzundur ve kendi hayatımıızn kontrolünü elimize almak kolay olmayabilir. İki gencin hayatla ve kendileriyle mücadelesi hepimiz için yol gösterici olabilir.

...üşlerle yürümek. 801 Reads 12 Votes 1 Part Story ... PDF Gerçekle büyümek düşlerle yürümek ... . Get notified when GERÇEKLE BÜYÜMEK DÜŞLERLE YÜRÜMEK is updated. 20 TL. Birlikte yürümek için ilk adımı atarlar, ama yol uzundur ve kendi hayatımıızn kontrolünü elimize almak kolay olmayabilir. İki gencin hayatla ve kendileriyle mücadelesi hepimiz için yol gösterici olabilir. Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek (9786052850183). Yazar : Miyase Sertbarut. Yayınevi : Tudem Yayın ... Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek ... . Yazar : Miyase Sertbarut. Yayınevi : Tudem Yayınları. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek. 14 TL. Gerçekle Büyümek Düşlerle Yürümek üniversiteyi kazanamayarak erken yaşta iş hayatına atılan Özlem'le ailesinin tıp fakültesini kazanması için sürekli baskıda bulunduğu lise son sın...