Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Savaş Bir Tanrı Öldürür e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Savaş Bir Tanrı Öldürür PDF EPUB


Süleyman Akbulut

Her Savaş Bir Tanrı Öldürür - Süleyman Akbulut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Süleyman Akbulut
DOSYA BOYUTU 4,57
TARİH 2012-01-01
ISBN 6050904987
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Güneydoğu’da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür; aynı zamanda bir oğlun babasıyla hesaplaşmasından, bir erkeğin eski sevdalısından af dileyişinden ve bir insanın kendisine yeniden bir hayat kurma çabasından söz ediyor.Sandalye romanında, bir kaza sonucu “engelli” haline gelen gencin altüst olan hayatına odaklanan Süleyman Akbulut, bu kez bir askerin ölümle, öldürmekle giriştiği hesaplaşmaya tanıklık etmemizi sağlıyor. “‘Neredeyse hepsi on sekiz-yirmi yaşlarında çocuklardı’ dedi Yılmaz. ‘Bizimkilerden, onlardan bir dolu çocuk… Hiçbirimiz bir şey yapamadık. Bir dağ başında karşılaşınca yapacak bir şey de kalmıyor zaten; iş işten geçmiş oluyor. Öldürmek zorundasın; ya sen onu, ya da o seni. Anlatsan, vatanın için öldürdün, diye avuturlar seni. Ama gelsinler ve bunu öldürdüğüm yirmi yaşındaki birinin cesedinin yarı açık gözlerine bakan vicdanıma anlatsınlar!’”

...arihini bir araya getiren usta işi bir roman ... Her Savaş Bir Tanrı Öldürür - Ekşi Sözlük ... ... Güneydoğu'da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür... Güneydoğu'da görev yapan başarılı bir subayın anti-militarizme geçiş hikâyesini anlatan Her Savaş Bir Tanrı Öldürür; aynı zamanda bir oğlun babasıyla hesaplaşmasından... Her Savaş Bir Tanrı Öldürür Süleyman Akbulut. Bakan Öldürür engelli vicdanıma yaşlar ... Her Savaş Bir Tanrı Öldürür - Süleyman Akbulut ... . Bakan Öldürür engelli vicdanıma yaşlarında Bir gelen da Savaş hepsi hikâyesini zaten; Anlatsan, erkeğin şey Tanrı şey kendisine gelsinler dağ roman......