Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Işid ve IrakBeled el-nifak vel Şikak! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Işid ve IrakBeled el-nifak vel Şikak! PDF EPUB


Abdullah Ağar

Işid ve IrakBeled el-nifak vel Şikak! - Abdullah Ağar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdullah Ağar
DOSYA BOYUTU 8,15
TARİH 2015-04-20
ISBN 9751416681
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Herkesin masa başında öğrendikleriyle anlamaya ve anlatmaya kalktığı IŞİD ve Irak’ı, Abdullah Ağar yaşayarak, görerek, hissederek, acısını ve kahrını çekerek yazdı. Terörle mücadelede komando tugaylarında, Özel Kuvvetler’de görev yapan, sayısız çatışmaya giren ve Irak dağlarında belinden üç kurşunla yaralanan Abdullah Ağar, tam 4 yıl, 1 gün, 7 saat, terör ateşinin her gün kasıp kavurduğu, kızılca kıyametin koptuğu Irak’ta, Bağdat’ta yaşadı. Onlarca kez, Ninova-Musul-Telafer’e, Tamim-Kerkük’e, Selahaddin’e, Diyala-Bakuba’ya, Anbar’ın varoşlarına, Kürt bölgesine (Erbil, Süleymaniye, Duhok), Şiiliğin kutsal alanlarına (Necef ve Kerbela) gitti. Hem de köylerine, obalarına, mezralarına kadar… Onlarla yaşadı. Araştırdı, inceledi, gözlemledi ve 45 derece sıcaklık altında ölümün soğuk nefesini ensesinde hissederek olayları izledi. Sonunda da ortaya bu kitap çıktı. Abdullah Ağar’ın sarsıcı ve etkili anlatımıyla, IŞİD ve Irak’ı bilinmeyen gerçekler ve terörle kavrulan yaşamın acı hikâyeleri eşliğinde okuyacaksınız. 

...İD ve Irak'ı yazdı! IŞİD ve Irak; Beled El-Nifak vel Şikak! 9789751416681 Remzi Kitabevi (70011) Abdullah Ağar ... Beled El Nifak Vel Şikak - Ekşi Sözlük ... . 9789751416681. 386527. Işid ve Irak Beled el nifak Vel Şikak. Remzi Yayınları. 34.85. Işid ve Irak Beled el nifak Vel Şikak. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Abdullah Ağar. Beled el-nifak vel şikak! İkiyüzlülüğün ve düşmanca ayrılığın diyarı! Hz. Ali Irak'ın dağlarında yaralanmış olan Abdullah Ağar, şimdi IŞİD ve Irak'ı yazdı! Beled el-nifak vel şikak! İkiyüzlülüğün ve düşmanca ayrılığın diyarı! Ali Irak'ın dağlarında yaralanmış olan Abdullah Ağar, şimdi IŞİD ve Irak'ı yazdı! Sonunda da ortaya bu kitap çıktı. Abdullah Ağar'ın sarsıcı ve etkili anlatımıyla, IŞİD ve Irak'ı bilinmeyen gerçekler ve terörle kavrulan y ... Abdullah Ağar, Hz. Ali'nin Sözleriyle Açıkladı: Irak ve Şam... ... . Abdullah Ağar'ın sarsıcı ve etkili anlatımıyla, IŞİD ve Irak'ı bilinmeyen gerçekler ve terörle kavrulan yaşamın acı hikâyeleri eşliğinde okuyacaksınız. İkiyüzlülüğün ve düşmanca ayrılığın diyarı! Irak için denilen cümle "Beled el-nifak vel şikak.". Abdullah Ağar. Beled el-nifak vel şikak! İkiyüzlülüğün ve düşmanca ayrılığın diyarı! Hz. Ali Irak'ın dağlarında yaralanmış olan Abdullah Ağar, şimdi IŞİD ve Irak'ı yazdı! Sonunda da ortaya bu kitap çıktı.Abdullah Ağar'ın sarsıcı ve etkili anlatımıyla, IŞİD ve Irak'ı bilinmeyen gerçekler ve terörle kavrulan yaşamın acı hikayeleri eşliğinde okuyacaksınız. Beled el-nifak vel sikak! Ikiyüzlülügün ve düsmanca ayriligin diyari! Hz. Ali Irak'in daglarinda yaralanmis olan Abdullah Agar, simdi ISID ve Irak'i yazdi!...