Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tenten Amerika’da e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tenten Amerika’da PDF EPUB


Herge

Tenten Amerika’da - Herge pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Herge
DOSYA BOYUTU 4,98
TARİH 2018-06-27
ISBN 6051716985
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor.Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.Gerçek ya da kurgusal bir mekânda, mükemmel ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor.

...n Maceraları. Hergè. Alfa Basım Yayım Dağıtım ... Tenten'in Maceraları 39. Bölüm - Tenten Amerika'da (Final) ᴴᴰ ... . tenten amerika'da yasayan turkler, tenten amerika'da neler oluyor Tenten Amerika'da (Tintin en Amérique) Belçikalı yazar ve illüstratör Hergé'in klasik çizgi romanının bölümlerinden bir tanesidir. Tenten Amerika’da hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. İşte emirlerim: Tenten Chicagoda tek bir güne bile kalmamalı. O kadar! Tenten Amerika'da (Tintin en Amérique) B ... Tenten Amerika'da - Tenten'in Maceraları | bkmkitap.com ... . O kadar! Tenten Amerika'da (Tintin en Amérique) Belçikalı yazar ve illüstratör Hergé'in klasik çizgi romanının bölümlerinden bir tanesidir. Tenten Amerika'da serinin üçüncü bölümüdür. Tenten - Tenten Amerika'da. Türü: Çocuk Öykü KitaplarıYazar: HergeResimleyen: HergeYayınevi: Yapı Kredi YayınlarıBasım Tarihi: 2010Fiyatı: 12.50 TL. Tenten Amerika'da (Tintin en Amérique) Belçikalı yazar ve illüstratör Hergé'in klasik çizgi romanının bölümlerinden bir tanesidir. Tenten Amerika'da serinin üçüncü bölümüdür. 13.64 TL. Ünlü muhabir Tenten'i bizimle mücadele etmesi için buraya gönderiyorlar. O çok tehlikeli bir düşman: Kongo'da elmas üretimini kontrol altına almak için tasarladığım planı suya düşürdü. Herge. Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten'in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Herge.

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten'in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten'in Maceraları serisine yeni katılan Tenten Amerika'da kitabı raflarda yerini aldı. Tenten Amerika'da. Share on WhatsApp. Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten'in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Tenten Amerika'da. Yayınevi. : İnkılap Kitabevi. Şimdi bu muhabir bizimle boy ölçüşmek için geliyor. İşte emirlerim: Tenten Chicago'da tek bir güne bile kalmamalı. Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten'in Maceraları dizinin yeni kitabı Tenten Amerika'da ile Alfa Yayınları'ndan çıktı.Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi... Tenten Amerika'da. Türkçe baskısının kapağı. Tenten Amerika'da (Tintin en Amérique) Belçikalı yazar ve illüstratör Hergé'in klasik çizgi romanının bölümlerinden bir tanesidir. - Durum çok açık. Ünlü muhabir Tenten'i bizimle mücadele etmesi için buraya gönderiyorlar. Tenten'in Maceraları / Kırık Kulak. 19,5...