Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ay'a Tırmanan Çocuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ay'a Tırmanan Çocuk PDF EPUB


David Almond

Ay'a Tırmanan Çocuk - David Almond pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR David Almond
DOSYA BOYUTU 11,83
TARİH 2019-10-28
ISBN 6944717816
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her şey Paul’ün, okula gitmek istemediği bir gün, gökyüzüne dokunmaya karar vermesiyle başlar. Yüksek bir apartmanın bodrum katında annesi ve babasıyla yaşayan Paul’ün en üst kata ulaşması hiç de kolay olmaz. Burada ressam Mabel yaşamaktadır. Ancak onun yerine, tıpkı ikizi olduğunu ileri süren tuhaf biri açar kapıyı. Son Başbelasışeyi Savaşı’na katılmış olan Benjamin’le ve ötekilerle tanışan Paul, gökyüzüne dokunabilmek için hayal gücünü kullanmalıdır. Ama nasıl?..

... Dunbar'ın desenleriyle daha renk- See more at: http://gunisigikitapligi ... Ay'a Tırmanan Çocuk | Günışığı Kitaplığı ... .com/kitaplar/aya-tirmanan-cocuk/#sthash.NgAmSCdC.dpuf. David Almond. Çocukların savaşa karşı çağrısı: "Sosis yemek, savaşa gitmekten iyidir!" 2010 Hans Christian Andersen Ödülü sahibi usta yazar David Almond... Geçenlerde bir hastalık dönemi atlattım bu zaman zarfında da bir yandan dinlenip bir yandan kafamda evirip çevirebileceğim bir kitap buldum "Ay'a Tırmanan Çocuk" . Çocuk edebiyatı okurları için Aya Tırmanan Çocuk'un üslubu hiç ... Aya Tırmanan Çocuk « Çocuk & Aile ... . Çocuk edebiyatı okurları için Aya Tırmanan Çocuk'un üslubu hiç de yabancı değil. Şimdiden iyi okumalar. Rabia Gülcan Kardaş. Ay'a Tırmanan Çocuk. David Almond. ay'a varan vade ile Alışveriş Kredisi seçeneği. Hepsiburada. Puan. KKDGUNISIGI17816. Hatalı İçerik Bildir. Ay'a Tirmanan Çocuk - David Alm...