Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Karanlık Güçler Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Karanlık Güçler Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler PDF EPUB


Hüseyin Oğuz

Karanlık Güçler Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler - Hüseyin Oğuz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Oğuz
DOSYA BOYUTU 10,54
TARİH 2012-01-02
ISBN 6055539801
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitabın kahramanı Hüseyin Oğuz… Emekli bir Jandarma İstihbarat Astsubayı… Yıllarca terörle mücadele eden bir asker… Ömrü boyunca gösterdiği gayretlerden sonra, dağda çobanlık yapmaya mahkum olmuş bir emekli… Ölüm tehditleri alan ve sindirilmeye çalışılan bir Türk vatandaşı… Can ve mal güvenliği kalmadığı için maddi ve manevi defalarca zarar görmüş bir mağdur… Açıklamalarıyla karanlık güçlerin üzerine gittikçe, üzerine gelinen ve ülkemizdeki derin yapının üstünü çizdiği bir insan…Hüseyin Oğuz, bu zamana kadar yaşadıklarıyla bu kitapta… Orgeneral Eşref Bitlis, Tuğgeneral Bahtiyar Aydın, Tuğgeneral Temel Cingöz, Albay Kazım Çillioğlu, Albay Rıdvan Özden, Binbaşı Cem Ersever, MİT mensubu Tarık Ümit, Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, Abdullah Canan cinayetleri… ASALA ve PKKterör örgütlerinin pis faaliyetleri, kirli infazları ve cinayetleri üzerinden kirli emelleri… Korucuların, itirafçıların, Emniyet ve Asker içindeki gizli çetelerin adam kaçırmaları, infazları ve çeteleşme süreçleri… Ergenekon, Yüksekova ve Susurluk olaylarının perde arkasındakiler ve yaşanan kirli savaşlar… Doğu ve güneydoğudaki istihbarat savaşları, uyuşturucu kaçakçılığı ve terör üzerinden sağlanan rantların paylaşımı kavgası… İşte Hüseyin Oğuz’un neler yaşadığını merak ediyorsanız yazarın kendi kaleminden hazırlanan bu kitabı bir solukta okuyacağınız kesin… Çünkü yazarın da ifade ettiği gibi herkesin hissettiği aynı: “… İşte bu yüzden o kandan beslenen vampirleri Allah’a havale ediyorum. Onları asla affetmeyi düşünmüyorum. O hainler Allahlarından bulsunlar. Kin ve nefret ortamı doğuran bu hainler hesap vereceklerini unutmasınlar.”

...ının üstünü çizdiği bir insan... Alış-Veriş Listeme Ekle ... Karanlık Güçler (Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler) ... . Karanlık Güçler Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler. Açıklamalarıyla karanlık güçlerin üzerine gittikçe üzerine gelinen ve ülkemizdeki derin yapının üstünü çizdiği bir insan... Açıklamalarıyla karanlık güçlerin üzerine gittikçe, üzerine gelinen ve ülkemizdeki derin yapının üstünü çizdiği bir insan... Hüseyin Oğuz, bu zamana kadar yaşadıklarıyla bu kitapta.. ... Karanlık Güçler Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler... | Nadir Kitap ... ... Hüseyin Oğuz, bu zamana kadar yaşadıklarıyla bu kitapta... Yazar. : Hüseyin Oğuz. Karanlık Güçler; Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler. Açıklamalarıyla karanlık güçlerin üzerine gittikçe, üzerine gelinen ve ülkemizdeki derin yapının üstünü çizdiği bir insan... Hüseyin Oğuz. Kitabın kahramanı Hüseyin Oğuz… Emekli bir Jandarma İstihbarat Astsubayı… Yıllarca terörle mücadele eden bir asker… Ömrü boyunca gösterdiği gayretlerden sonra... Açıklamalarıyla karanlık güçlerin üzerine gittikçe, üzerine gelinen ve ülkemizdeki derin yapının üstünü çizdiği bir insan... Yazarın Diğer Kitapları. Karanlık Güçler; Çet... ...izleri bulunan Süryaniler de bu karanlık yıllarda faili meçhul cinayetlerin hedefi oldular. yaşanan faili meçhul cinayetler ile kıyaslandığında, Süryanilere karşı işlenen cinayetlerin sayısı azdır. ...de bu dönemde olumsuz etkilendi ve 50'ye yakın Süryani, faili meçhul cinayetlerin hedefi oldu. bahsi geçen tablonun en ağır ve meşakatli yanı, bu karanlık yıllarda işlenen faili meçhul cinayetlerdir....