Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Keşfedin / Karıncalar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Keşfedin / Karıncalar PDF EPUB


Alejandro Algarra

Keşfedin / Karıncalar - Alejandro Algarra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alejandro Algarra
DOSYA BOYUTU 5,65
TARİH 2011-12-07
ISBN 9754036206
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar… Karıncaların dayanışmasını, yaptıkları işi ve harcadıkları çabayı öğrendiğinde çok şaşıracaksın! Örneğin karıncaların bitki ve hayvan yetiştirdiklerini ayrıca diğer karıncalarla da savaştıklarını biliyor muydun? Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin.

...Keşfedin - Karıncalar - TÜBİTAK Yayınları - 9789754036206 - Alejandro Algarra - %10 indirimli - Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun ... Bilimsel Kitaplar - TÜBİTAK Yayınları - Keşfedin - Karıncalar ... . Bu minik arkadaş. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar… Keşfedin Karıncalar. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri o ... Keşfedin / Karıncalar En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin. Keşfedin - Karıncalar Alejandro Algarra. Keşfedin Karıncalar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. - kitapları ve tübitak 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Keşfedin - Karıncalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitaptan, karıncalar hakkında ilginç bilgiler edinecek, ekosistemimizde nasıl bir rolleri olduğunu öğreneceksin. Alejandro Algarra. Kitap Tanıtımı. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Türlerne göre değişkenlik gösterdiği için karıncalar günde 7 saate kadar uyuyabilir. Karıncalar hem etçil, hem otçul canlılardır. Kraliçe karıncalar doğuştan kanatlara sahiptir. Alejandro Algarra. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar... Alejandro Algarra. Dikkatli ol! Neredeyse bir karıncayı eziyordun. Bu minik arkadaş, seni karıncaların dünyasında bir keşif gezisine çıkaracak. Keşfedin Karıncalar kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Keşfedin Karıncalar - Alejandro Algarra. Tübitak Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 49.5 Puan. 4.23 TL. Bu keşif gezisinde karıncaların nasıl yaşadıklarını, yuvalarını nasıl yaptıklarını öğreneceksin ve minik arkadaşının ailesiyle tanışacaksın: kraliçe karınca, kanatlı karıncalar ve larvalar…...