Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İmran (Bir İsyan Andı) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İmran (Bir İsyan Andı) PDF EPUB


İmran (Bir İsyan Andı) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 3,86
TARİH
ISBN 9757837180
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta İmran Aydın adlı komünist bir işçi anlatılıyor. Çocuk yaşta, bir sömürü cehennemi olan Mobilyacılar Sitesi'nde çalışmaya başlayan, emeğiyle yoğurduğu yaşamını dünyayı değiştirme amacına adayan ve mücadelesi sırasında gözaltına alınarak işkenceyle öldürülen Ankaralı işçi devrimcinin yaşamından kesitler sunuluyor.'İmran', bir ölünün ardından yakılmış bir ağıt değildir; şu dünyada saygıdeğer ne varsa hepsini temsil eden, bize insanlığımızı öğreten ve insanca yaşanacak bir dünyayı ilmik ilmik ören bütün parti işçilerini anlatmaktadır. Bu yüzden, okuyup bitirdiğinizde kitabı, eğer içinizi bir hüzün kaplamışsa, hemen bundan kurtulun: Çünkü ya omuz başınızda ya içinizde bir yerde, bir İmran mutlaka vardır.

... şu dünyada saygıdeğer ne varsa hepsini temsil eden, b ... İmran (Bir İsyan Andı) - Zeynep Özge | kitapyurdu.com ... ... ...özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.İmran, Bir İsyan Andı Pdf İndir. Kitap Özeti. İmran Aydın, proleter yaşantısı, komünist kişiliği, mücadeleci ve direnişçi eylemiyle... Çünkü ya omuz başınızda ya içinizde bir yerde, bir İmran mutlaka vardır. Titolo: İmran - Bir İsyan Andı Autore: Zeynep Özge; Editore: Evrensel Basım Yayın Formato EPUB con Adobe DRM ISBN... 1.49 €. Bu yüzden, okuyup bitirdiğinizde kitabı, ... İmran - Bir İsyan Andı E-Kitap Zeynep Özge... | Rakuten Kobo ... ... 1.49 €. Bu yüzden, okuyup bitirdiğinizde kitabı, eğer içinizi bir hüzün kaplamışsa, hemen bundan kurtulun. Çünkü ya omuz başınızda ya içinizde bir yerde, bir İmran mutlaka vardır. İmran - Bir İsyan Andı book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of İmran - Bir İsyan Andı by Zeynep Öge. İmran, Bir İsyan Andı. İmran Aydın, proleter yaşantısı, komünist kişiliği, mücadeleci ve direnişçi eylemiyle, proletaryanın büyük öğretmeni Lenin'in tarif etttiği proletarya kahramanalrından biridir. ... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. İmran Bir İsyan Andı. Yazar. Zeynep Özge. İmran Bin husayn müsnedi. İmratorluğun En Uzun Yüzyılı. İmran bir isyan andı. Türkiye Edebiyati. Biyografi-Otobiyografi. Server Demirtaş Bir Hareket Serüveni A Journey of Movement. Bozlu Art Project. Seda Yörüker. İmran Aydın, proleter yaşantısı, komünist kişiliği, mücadeleci ve direnişçi eylemiyle, proletaryanın büyük öğretmeni Lenin'in tarif etttiği proletarya kahramanalrından biridir. ... imran (Bir isyan Andı) Kitabını Kim Yazmıştır? Yazar tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan imran (Bir isyan Andı) kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. İmran Aydın, proleter yaşantısı, komünist kişiliği, mücadeleci ve direnişçi eylemiyle, proletaryanın büyük öğretmeni Lenin'in tarif etttiği proletarya kahramanalrından biridir. ... İmran, Bir İsyan An...