Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak PDF EPUB


Lütfullah Müftüoğlu

Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak - Lütfullah Müftüoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lütfullah Müftüoğlu
DOSYA BOYUTU 12,35
TARİH 2011-12-13
ISBN 9759139322
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tarih boyunca vahyin ışığı altında üretilen düşünceler insanlığı nurlu caddelere çıkarmıştır. Çağımızda da vahyin ışığı altında üretilen ve düştüğü her yerde çok ciddi çalkalanmalar meydana getiren devasa fikir insanları mevcuttur ki; bunlardan biri de asrımızın ‘manevi doktoru!’ diyebileceğimiz Bediüzzaman Hazretleridir.Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. Bu mirasın temel fonksiyonu Kur'an ve Efendimiz (sav)'in ışığında kafa ve kalp bütünlüğünü sağlayarak Müslümanları geleceğin bilgi çağına hazırlamak ve bir strateji sunmaktır.Bediüzzaman, "Cenab-ı Hakk bana bir asa vermiş. Nerede olsam, hatta kayanın başında bile olsam, oraya vurup su çıkarıyorum" demek suretiyle modern usulleri kullanarak ortaya koyduğu hizmet metodu ile her ferde ulaşmanın yollarını açmış ve onların Kur'anî ruh ve manaya uyanmaları için gereken çalışmaları yapmıştır. Bu orijinal hizmet metodu ile adeta herkes elindeki musluğu çevirerek bulunduğu zaman ve zeminde suya kavuştuğu gibi, kalbini ve kafasını Kur'an'a açan herkesin de ondan kapasitesi nispetinde istifade edebileceğini ispatlamıştır.

...a üretilen düşünceler. | Maneviyat. | Bediüzzaman la 365 gün Yaşamak ... Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak | bkmkitap.com ... . Bediüzzaman la 365 gün yaşamak. Stok durumu: Stokta var. ₺ 18,52. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır. 20 TL. Bediüzzamanla 365 Gün YaşamakBediüzzamanla 365 Gün Yaşamak 2 ... Kitapi | Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak ... . 20 TL. Bediüzzamanla 365 Gün YaşamakBediüzzamanla 365 Gün Yaşamak 20,00 TL. kitaphanen.com´da uygun fiyata Hayat Yayınları markalı Bediüzzaman'la 365 Gün Yaşamak 9789759139322 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Bediüzzaman, Risale-i Nur isimli bir dirayet tefsiri kaleme alarak, Kur'an'ın çağımıza bakan yönlerini akli, mantıki ve ilmi deliller ile ortaya koymaya çalışmış ve Müslümanlara kıymetli bir miras bırakmıştır....