Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çalınmış Zamanlara Veda Çuha Çiçeğim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çalınmış Zamanlara Veda Çuha Çiçeğim PDF EPUB


Güzin Yamaner

Çalınmış Zamanlara Veda Çuha Çiçeğim - Güzin Yamaner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Güzin Yamaner
DOSYA BOYUTU 12,15
TARİH 2012-01-10
ISBN 6058757981
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu roman, küçük burjuva hayatının tüm nimetlerinden faydalanan ve insanlık dışı bir çıkarcılıkla gününü gün eden evli bir erkeğin kaçamağının bedelinin ödenişinin hikâyesidir. Bu romanın hesabı, evlilik dışı çocuklar dünyaya getirmeyi göze alan üstelik de çocukları evli bir adama doğurmaya cesaret eden bir 20.yüzyıl sonu kadını tarafından ödenmiştir. Böylece hesabı yaratan erkek ve onu ödeyen kadını tanıdıktan sonra, bu kadının yaşadığı dünya düzlemine geçilebilir. Bu roman Türkiyelidir. Öyleyse sözü edilen kadının sözü edilen toplumsal karşı çıkışlarda son derece zorlanması beklenir. Çünkü ailenin ve nezhep haklarının kutsallığının gölge düşmez mutlaklığına olan karşı çıkış, henüz içinde yaşadığımız toplumsal koşullarda biraz fazla kurmaca gibi durmaktadır. Acaba romanın içinde devindiği dünya düzleminden kasıt nedir? Bu roman, sadece bugün algıladığımız zaman-mekan-kişileştirme ilişkilerinin somut bilgisi ile değil, aynı zamanın içinde birden çok zaman algısının, aynı mekandan bir başka mekan düzlemine geçişin, aynı kişilerin yanı sıra başka kişileştirme kurgularıyla yaşayabilmenin mümkünlüğünün bilgisi ile kurgulanmıştır. Bu roman, tutucu küçük burjuva ahlakının sömürdüğü hayatlara direnen kadınların, iyi yürekli erkeklerin ve tüm cinsiyetçi kalıplara teslim olmayan insanların mücadelesinden oluşan dizinin ilk kurmacısıdır. Bu romanı, cinsiyetçi kalıp yargıları kapı dışarı eden ve farklı edebiyat türlerinde yazılmış diğer kurmaca metin tasarımları izleyecektir.

...u roman sadece bugün algıladığımız zaman-mekan-kişileştirme ilişkilerinin somut bilgisi ile değil aynı zamanın içinde birden çok zaman algısının aynı mekandan bir başka mekan düzlemine geçişin aynı ... Çalınmış Zamanlara Veda Çuha Çiçeğim | bkmkitap.com ... ... Çalınmış Zamanlara Veda Çuha Çiçeğim. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Bu roman, sadecebugün algıladığımız zaman-mekan-kişileştirme ilişkilerinin somut bilgisi ile değil, aynı zamanın içinde birden çok zaman algısının, aynı mekandan bir başka mekan düzlemine geçişin, aynı... Find. Advanced. Çalınmış zamanlara veda: çuha... Holdings. Similar Items. Sevda çiçeğim by: Asımgil, Sevim Published: (2016). Veda balesi by: Kefeli, Murat Published: (2012). Bu roman, sadece bugün algılad ... Çalınmış Zamanlara Veda Çuha Çiçeğim - Pdfkitaplarim ... ... Find. Advanced. Çalınmış zamanlara veda: çuha... Holdings. Similar Items. Sevda çiçeğim by: Asımgil, Sevim Published: (2016). Veda balesi by: Kefeli, Murat Published: (2012). Bu roman, sadece bugün algıladığımız zaman-mekan-kişileştirme ilişkilerinin somut bilgisi ile değil, aynı zamanın içinde birden çok zaman algısının, aynı mekandan bir başka mekan düzlemine geçişin... Bu roman, sadece bugün algıladığımız zaman-mekan-kişileştirme ilişkilerinin somut bilgisi ile değil, aynı zamanın içinde birden çok zaman algısının, aynı mekandan bir başka mekan düzlemine geçişin... Bu roman, sadecebugün algıladığımız zaman-mekan-kişileştirme ilişkilerinin somut bilgisi ile değil, aynı zamanın içinde birden çok zaman algısının, aynı mekandan bir başka mekan düzlemine geçişin......