Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil PDF EPUB


Mehmet Emin Balay

Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil - Mehmet Emin Balay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Emin Balay
DOSYA BOYUTU 4,76
TARİH 2015-04-10
ISBN 6051287249
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu bir farkındalık, özeleştiri ve kişisel gelişim kitabıdır. Senin bu kitabı almanı sağlamak için buraya etkili bir cümle yazmayacağım. Bu kitabı okuduktan sonra uygulamayacaksan,farkındalıklarına destek olmayacaksan, hep başkalarını tenkit edip aynayı hiçbir zaman kendine tutmayacaksan, sürekli çözüme değil probleme odaklanacaksan ve en önemlisi ÖZELEŞTİRİ yapmaya niyetin yoksa, boşuna paranı da zamanını da harcama. Bana destek olmak için değil, kendine destek olmasını istiyorsan al bu kitabı. Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla ertelemeyen,ondan kesinlikle vazgeçmeyen gelişime açık insanlar için yazılmıştır.

...ak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla ... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil - Ekşi Sözlük ... ... Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil Mehmet Emin Balay. Olmasını ondan Bu ruhlu, Şey olmak buraya insanlar Hazırlanışı Haddini yazılmıştır. sürekli kendisiyle Özeleştiri Hiçbir okuduktan değil... Hazırlanışı yıllar süren ve ... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil - Mehmet Emin Balay ... . sürekli kendisiyle Özeleştiri Hiçbir okuduktan değil... Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla... Mehmet Emin Balay. Bu bir farkındalık, özeleştiri ve kişisel gelişim kitabıdır. Senin bu kitabı almanı sağlamak için buraya etkili bir cümle yazmayacağım. Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barışık olmak isteyen, gerçekçi, mücadeleci, lider ruhlu, hayata dair hedefleri olan ve bu hedefini asla... Bana destek olmak için degil, kendine destek olmasini istiyorsan al bu kitabi. Hazirlanisi yillar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alinan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barisik olmak isteyen... Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil - Mehmet Emin Balay ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil. Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen kendisiyle barışık olmak isteyen gerçekçi... Bana destek olmak için degil, kendine destek olmasini istiyorsan al bu kitabi. Hazirlanisi yillar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alinan bu kitap; özünü bilen, kendisiyle barisik olmak isteyen... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil. Hazırlanışı yıllar süren ve bu formatta dünyada ilk kez kaleme alınan bu kitap; özünü bilen kendisiyle barışık olmak isteyen gerçekçi... Mehmet Emin Balay. Bu bir farkındalık, özeleştiri ve kişisel gelişim kitabıdır. Senin bu kitabı almanı sağlamak için buraya etkili bir cümle yazmayacağım. Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! Yayın Evleri. İletişim. Hiçbir Şey Bilmiyorsan Haddini Bil! Pdf İndir. Hasan Gürol....