Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sen Özsün e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sen Özsün PDF EPUB


Mooji

Sen Özsün - Mooji pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mooji
DOSYA BOYUTU 6,60
TARİH 2015-04-17
ISBN 6055006044
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Uzun zamandır beklenen Mooji’nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor.“Bu kitap; zihninizi hoş kılmak için değil, onu tahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…”-Mooji Hindistanda bir deyiş vardır: ‘‘Eğer ayağına bir diken batarsa, ikinci bir diken kullanıp önceki dikeni çıkarabilirsin. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.’’Sen Öz’sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini çıkarmaktır. Bu kitaptaki karşılıklı konuşmaların bir araya toplanmasındaki amaç; kim ve ne olduğumuza dair değişmeyen saf farkındalık olduğumuz gerçeğine ve onun içinde kendini ortaya koyan dünya oyununa işaret etmektir. “İnsanları doğrudan bir şekilde Hakikat’e yöneltebilecekken onlara bir sürü uygulama vermenin ne manası var?”- Mooji Mooji yaşayan bir efsanedir. Onun huzurunda kendini araştırmak bulunmaz bir nimettir. Bu yüzden kendini anlamak isteyen, hakikati bulmaya niyetlenen pek çok insan Mooji ile satsang-gönül sohbetleri yapmak için onu dünyanın pek çok yerinde takip ediyor.Bu kitapta Mooji’nin huzuruna çıkıp –başkaları aracılığıyla da olsa- kendinizi sorgulamaya başlıyorsunuz. Samimi diliyle ve içten diyaloglarıyla kitabın içerisinde kendi Varlığınızın Öz’üne doğru derinlemesine bir yolculuğa hazır olun. Bir kez değil defalarca başvuracağınız, başucunuzdan ayırmayacağınız, Öz’ünüzü size hep hatırlatacak bir dost olacak bu kitap.

...ahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…" ... Sen Özsün - Mooji ... . Mooji. Uzun zamandır beklenen Mooji'nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor. "Bu kitap; zihninizi hoş kılmak için değil, onu tahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…". - Mooji. Sen Küçüksün. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sen Özsün by Mooji. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider." Sen Özsün çok etkili bir ikinci dikendir. Sen Özsün ... Sen Küçüksün (İsmail Özden) - YouTube ... ." Sen Özsün çok etkili bir ikinci dikendir. Sen Özsün Kağıt Kapak - Tıpkı basım, 17 Nisan 2015. Mooji (Eser Sahibi). Sen Özsün - Mooji online oku ücretsiz. Kitap Yazarı: Ganj Kitap. Sen Özsün - Moji Sen Özsün - Moji Uzun zamandır beklenen Moji'nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor. 22.50 TL. Hindistanda bir deyiş vardır: ''Eğer ayağına bir diken batarsa, ikinci bir diken kullanıp önceki dikeni çıkarabilirsin. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.''. Se...