Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma ElektronikAnaliz-Tasarım-Problem-Deney e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

ElektronikAnaliz-Tasarım-Problem-Deney PDF EPUB


Prof. Dr. Halit Pastacı

ElektronikAnaliz-Tasarım-Problem-Deney - Prof. Dr. Halit Pastacı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Halit Pastacı
DOSYA BOYUTU 3,36
TARİH 2015-04-27
ISBN 6053201236
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Elektronik” adlı bu kitap, daha önce Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde ve halen Haliç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde vermekte olduğum derslerin bilgi birikimi ve yaptırmış olduğum laboratuvar deneyleri ve tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır.Kitaptaki bölümler birbirine bağlı olduğu için sıra ile baştan sona kadar takip edilmesi gerekir. Gerek verilen sayısal örnekler ve gerekse eklenmiş olan deneyler sayesinde bu kitap; elektrik, elektronik, bilgisayar, mekatronik ve kontrol mühendisliğinde okuyan öğrencilerin faydalanabileceği şekilde hazırlanmıştır.

...uvar deneyleri ve tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır ... Elektronik Analiz-Tasarım-Problem-Deney ... . ...Mühendisliği Bölümünde vermekte olduğum derslerin bilgi birikimi ve yaptırmış olduğum laboratuvar deneyleri ve tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Elektrik Elektronik Devrelerinin Analizi. 36 45. Elektrik - Elektronik Kitapları. Elektronik; Analiz - Tasarım - Problem - Deney. olduğum derslerin bilgi birikimi ve yaptırmış olduğum laboratuvar deneyleri ve tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Prof. Dr. Halit Pastacı. "Elektronik" adlı bu kitap, daha ... Elektronik Problemler ve Deneyler Kitabı Pdf | Not Mekanı ... . Prof. Dr. Halit Pastacı. "Elektronik" adlı bu kitap, daha önce Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde ve halen Haliç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde... Elektronik : analiz-tasarım-problem-deney. Başlık Öğeler başarıyla eklendi. Öğeler eklenirken hata oldu. Lütfen tekrar deneyiniz. Yazar. : Halit Pastacı. Elektronik; Analiz - Tasarım - Problem - Deney. vermekte olduğum derslerin bilgi birikimi ve yaptırmış olduğum laboratuvar deneyleri ve tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Halit Pastacı. "Elektronik” adlı bu kitap, daha önce Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde ve halen Haliç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde vermekte......