Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler PDF EPUB


Yasin Bulduklu

İmaj YönetimiYaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler - Yasin Bulduklu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yasin Bulduklu
DOSYA BOYUTU 10,60
TARİH 2015-04-30
ISBN 6053370598
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İmaj, kişi, kurum ve nesneler hakkında kişilerin zihninde oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanmaktadır. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. Algılanan itibarın, güvenin ve değerin planlı çabalarla yönetilmesi imaj yönetimidir. Bireyler, toplumsal bir varlık olmalarının sonucu olarak diğerleri tarafından sevilmek, beğenilmek, takdir edilmek isterler. Herkes kendisinin karizmatik olarak etiketlenmesi isteğindedir. Kişisel olumlu izlenimin yaratılması hayat yarışında önde olmak anlamına gelmektedir. Kurumların başta rekabet avantajı yakalamak olmak üzere, paydaşların güvenine kazanmak, daha nitelikli işgücünü örgüte çekmek, krizlerle karşılaşmamak ve toplumsal kabul edilebilirlik gibi amaçlar için diğerleri üzerinde olumlu izlenim oluşturmaya ihtiyaçları vardır. Kurumsal düzeyde oluşturulacak güçlü ve olumlu izlenim, kurumların daha fazla yaşam süresine olanağını da kazanması anlamı taşımaktadır. Kitap, imajı kişisel, kurumsal ve marka boyutlarında ele almakta güçlü itibara giden yolda imajın istenen biçimde yönetilebilmesine ilişkin öneriler sunmaktadır. Amaç; kişisel, kurumsal, ürün ve marka boyutunda itibar kazanmak isteyen aktörlere rehberlik etmek, akademik alana imaj yönetimi boyutunda katkıda bulunmaktır.

...tibar kazanmak isteyen aktörlere rehberlik etmek, akademik alana imaj yönetimi boyutunda katkıda bulunmaktır ... İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler Yasin Bulduklu ... . ×. İmaj Yönetimi; Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. İmaj, kişi, kurum ve nesneler hakkında kişilerin zihninde oluşan çağrışımlar bütünü olarak tanımlanmaktadır. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Bu içeriğimizde yazar Yasin Bulduklu tarafından yazılan İmaj Yöne ... İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler - PDF İndir... ... . İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Bu içeriğimizde yazar Yasin Bulduklu tarafından yazılan İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz. ...isteyen aktörlere rehberlik etmek, akademik alana imaj yönetimi boyutunda katkida bulunmaktir. Ürün Adı: İmaj Yönetimi Yaklaşımlar, Taktikler, Stratejiler Ürün Kodu: 9786053370598 Basım Yılı... İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir. İmaj, öznel algılama ile ilgilidir. Kişi, kurum veya markanın algılanış düzeyi ona atfedilen değer ile yakından ilişkilidir. Algılanan değer, mevcut değerden daha gerçektir....