Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap) PDF EPUB


Kısmet Türkoğlu

Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap) - Kısmet Türkoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kısmet Türkoğlu
DOSYA BOYUTU 3,47
TARİH 2015-04-24
ISBN 6055927837
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çoklu Zeka Kuramı’ndan faydalanarak çocuklar için hazırlanan bu hikayeler çocukların uygulayarak öğrenme, uygulanan davranışları taklit ederek içselleştirmeleri amacını taşımaktadır.Ömer ile Kerem’in Maceraları dizisi,birbirinden keyifli hikayelerle kişilik ve kimlik gelişimi sürecine kapı aralıyor. Çocukların okuduklarını içselleştirmeleri için de kitaplarda etkinlikler yer alıyor.

... Alışveriş. Mobil Cebinizde. Selis Kitaplar ... Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap) - Kısmet Türkoğlu ... . 39.00. ÇOKLU ZEKA KURAMINA UYGUN VE ETKİNLİKLİ - 10 Kitap. Kaptan Düşükdon 9. Kitap. Dav Pilkey. Ürün Sepetinize Eklendi! Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap Takım). 42,00 TL. 17.36 TL. Ömer İle Kerem'in Maceraları 10 Kitap Takım 17,36 TL. Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap Takım). Kolektif. Selis Kitaplar. Selis Kitaplar Çocuklar İçin Masallar. Selis Kitaplar. Ömer İle Keremin Maceralar ... Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap Takım), Kolektif »... - Kidega ... . Selis Kitaplar. Ömer İle Keremin Maceraları 10 Kitap Takım-Kolektif. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Kolektif adlı yazara ait Ömer ile Kerem'in Maceraları (10 Kitap Takım) kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabil. Ömer ile Kerem'in Maceraları Set (10 Kitap) ÇOKLU ZEKA KURAMINA UYGUN VE ETKİNLİKLİ - 10 Kitap %20. Ömer'in Yazma Maceraları. Kısmet Türkoğlu. Selis Kitaplar. Liste Fiyatı : 60,00TL. İndirimli Fiyat : 49,80TL. Kazancınız : 10,20TL. Havale/EFT ile : 48,80TL. Ömer'in Yazma Merakı - Ömer ile Kerem'in Maceraları. Kısmet Türkoğlu. Selis Kitaplar. Hızlı kargo, online satış, güvenilir a...