Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küreselleşme Girdabında Siyasal derinlik e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küreselleşme Girdabında Siyasal derinlik PDF EPUB


Lütfü Özşahin

Küreselleşme Girdabında Siyasal derinlik - Lütfü Özşahin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lütfü Özşahin
DOSYA BOYUTU 11,65
TARİH 2009-02-10
ISBN 6055961121
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Birey ve toplumların, Allah'ın sadece kozmolojik düzeyde değil, beşeri düzlemde de, tarihe ve topluma müdahale ettiği gerçeğini ıskalayan bir siyasal ve stratejik anlayışa sahip olmaları, gerçekte eksik, yetersiz, derinliksiz ve seküler bir paradigmanın ürünüdür.Bundan dolayı, kadim külleri, kökleri, mimari ve sanatsal eserleri halen ayakta duran, Arnold Toynbee'nin ifadesi ile "durdurulmuş bir medeniyet" plan İslam dünyasının, yeniden toparlanıp, sadece Müslümanları değil, tüm insanlığın selameti için kendi düşünce, ilim, irfan, beyan ve burhan geleneğini, tekrar, tam bir vukufiyetle keşfederek, bu temellerin ışığında, küresel ölçekte yeni bir medeniyet hamlesi yapması kaçınılmazdır.İslam dünyasının ve küresel ölçekte tüm bir insanlığın, en az 200 yıldır takip ve taklit ettiği. Batı medeniyeti ve "Vahşi Kapitalist Üretim Tarzı" artık milletleri ve tüm bir varoluşu, iflasın, çöküşün ve yokoluşun eşiğine getirmiştir.

...ıskalayan bir siyasal ve stratejik anlayışa ... Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik Lütfü Özşahin ... ... 15.31 TL. Birey ve toplumların, Allah'ın sadece kozmolojik düzeyde değil, beşeri düzlemde de, tarihe ve topluma müdahale ettiği gerçeğini ıskalayan bir siyasal ve stratejik anlayışa sahip olmaları... Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik. Birey ve toplumların, Allah'ın sadece kozmolojik düzeyde değil, beşeri düzlemde de, tarihe ve topluma müdahale ettiği gerçeğini ıskalayan bir siyasal ve... 20 TL. Küreselleşme Girdabında Siyasal ... Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik - ePttAVM ... ... 20 TL. Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik-İlke Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik. Yeni. Ücretsiz Kargo. sadece kozmolojik düzeyde değil, beşeri düzlemde de, tarihe ve topluma müdahale ettiği gerçeğini ıskalayan bir siyasal ve stratejik... Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik. Birey ve toplumların, Allah'ın sadece kozmolojik düzeyde değil, beşeri düzlemde de, tarihe ve topluma müdahale ettiği gerçeğini ıskalayan bir siyasal ve... 9786055961121. 431394. Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik Siyasi, Dini, Kültürel ve Tarihsel Düzlemde. İlke Yayıncılık. 18.75. Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik. Yeni. Ücretsiz Kargo. sadece kozmolojik düzeyde değil, beşeri düzlemde de, tarihe ve topluma müdahale ettiği gerçeğini ıskalayan bir siyasal ve stratejik... Küreselleşme Girdabında Siyasal Derinlik - İlke Yayıncılık - 9786055961121 - Lütfü Özşahin - %20 indirimli - Birey ve toplumların, Allah'ın sadece kozmolojik dü. 19.25 TL. Birey ve toplumların, Allah'ı...