Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kuzey Işıkları /Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kuzey Işıkları /Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap PDF EPUB


Philip Pullman

Kuzey Işıkları /Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap - Philip Pullman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Philip Pullman
DOSYA BOYUTU 8,35
TARİH 2010-05-01
ISBN 9752733961
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Kuzey Işıkları" üç ciltten oluşan bir serinin ilk kitabı. Bu ilk kitap bizimkine benzer, ancak pek çok farklı özellik barındıran bir evrende geçiyor.Lyra'nın arkadaşı Roger ortadan kaybolunca, Lyra ve cini Pantalaimon onu aramaya karar verirler. Bu arayış onları çıplak, eşsiz güzellikteki Kuzey'e yöneltir. Zırhlı ayıların hüküm sürdüğü, gökyüzünde cadı-kraliçelerin uçtuğu ve bir grup bilimadamının, hakkında konuşulmasının bile çok ürkütücü olduğu deneyler yaptığı bir yerdir burası.Lyra'nın bu büyük korkunun üstesinden gelebilmesi için, Kuzey Işıklarının ötesine erişen, daha dehşet verici bir şeyle yüzleşmesi gerekmektedir.

...lıyor. ×. Kuzey Işıkları; Altın Pusula Dizisi 1 ... Kuzey Işıkları - Altın Pusula 1 (Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap) ... .kitap. Yorum Yap. Adınız. Altın Pusula”, dünya ile aynı anda 7 Aralıkta Türkiye’de de vizyona girecek. Kehribar Dürbün; Altın Pusula - Karanlık Cevher Serisi 3. Kitap. Kuzey Işıkları; Altın Pusula Dizisi 1.kitap. ...Dinol Sanayi Sitesi No: 81/19 Topkap-Istanbul Tel: (0212) 674 66 78 thaki Penguen Kitap-Kaset Bas. Karanlk Cevher Dizisi 1. Kitap ALTIN PUSULA KUZEY IIKLARI eviren: Sevin Okya ... Kuzey Işıkları - Altın Pusula Dizisi 1.kitap Karanlık Cevher 1 ... . Kitap ALTIN PUSULA KUZEY IIKLARI eviren: Sevin Okyay ifhaki. ...okuduğu üçlemesi Karanlık Cevher Dizisinin ilk kitabında, inanılmaz bir hayal gücüne sahip birinci sınıf bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Kehribar Dürbün; Altın Pusula - Karanlık Cevher Serisi 3. Kitap. Altın Pusula”, dünya ile aynı anda 7 Aralıkta Türkiye’de de vizyona girecek. Keskin Bıçak; Karanlık Cevher Serisi 2. 16.17 21. Kuzey Işıkları; Altın Pusula Dizisi 1.kitap. Üç Yüz Adam Saat Edebiyat » Roman » Kuzey Işıkları Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1 Duygusal Kısa Yolculuk Edebiyat » Roman » Kuzey Işıkları Altın Pusula Karanlık Cevher Dizisi 1... Adı: Kuzey İşıkları - Altın Pusula (1) Yazar: Philip Pullman Alt başlık: Karanlık Cevher Dizisi 1. Kitap Kitabın türü: Edebiyat, Fantastik, Roman Yayınevi: İthaki Yayınları....