Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gezgin ile Gölgesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gezgin ile Gölgesi PDF EPUB


Friedrich Nietzsche

Gezgin ile Gölgesi - Friedrich Nietzsche pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Friedrich Nietzsche
DOSYA BOYUTU 4,28
TARİH 2012-01-12
ISBN 9754473025
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kendini beğenmiş saygısızların, çok bilgiç geçinenlerin, karışık kafaların yazdığı iğrenç, biçimsiz, düşüncebilgisine (logik) özgü saçmalıkları içeren nesneler okunmaz: Onlar orada düpedüz düşüncebilgisi kurallarına, birdenbire ve gelişigüzel söylenmiş her nesnenin boşlukta yapıldığı yere başvuruyor. (“Böyle” der onlar: “Sen, okuyucu denen eşek! Senin için ‘böyle’ yoktur, ancak benim için var.” –Verilen karşılık şöyledir: “Sen yazar denen eşek, neden yazıyorsun öyleyse?”)

...edeniyle üniversiteden emekliye ayrılır ... Gezgin ile Gölgesi - Ekşi Sözlük ... . İnsanca, Pek İnsanca'nın ikinci cildi olarak Gezgin ile Gölgesi adlı yapıtını bu sıralarda yazar. Gezgin. Friedrich Wilhelm Nietzsche. Kendime dönüşün bana ne ifade ettiğini kavrayabilmek için *Tan Kızıllığı*na yahut *Gezgin ile Gölgesi*ne bir göz atmanız yeter. 10.50 TL. Yeni hayatın iki prensibi. -Birinci prensip: Hayatı. Güvemli ve en kanıtlanabilir şeyler üzerinden kurun; şimdiye kadar yaptığınız gibi en uzak, en belirsiz. Ve ufuktaki bulutlar üzerine değil. 14 ... Gezgin ile Gölgesi - Say Kitap ... . Ve ufuktaki bulutlar üzerine değil. 14.40 TL. Kendime dönüşün bana ne ifade ettiğini kavrayabilmek için "Tan Kızıllığı"na yahut "Gezgin ile Gölgesi"ne bir göz atmanız yeter. Kendini beğenmiş saygısızların çok bilgiç geçinenlerin karışık kafaların yazdığı iğrenç biçimsiz düşüncebilgisine (logik) özgü saçmalıkları içeren nesneler okunmaz: Onlar orada düpedüz... Gezgin ile Gölgesi: "Ge...