Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) PDF EPUB


Memmed Said Ordubadi

Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) - Memmed Said Ordubadi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Memmed Said Ordubadi
DOSYA BOYUTU 7,89
TARİH 2018-07-03
ISBN 6052315125
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesinin neticelerini okuyuculara sunmuştur.Sovyet Azerbaycan’ının güçlü kalemlerinden Memmed Said Ordubadi, Sovyetler Bloğundaki ülkeleri kasıp kavuran, aydınları idama veya zindana götüren, Sovyet yönetiminin antimilliyetçilik tutumunun en keskin hissedildiği bir dönemde bu eseri kaleme almış ve usta yazarlığı ile satır aralarına Azerbaycan Türklerinin tarihine ve milliyetine dair önemli bilgiler sıkıştırmıştır.Bu eser Azerbaycan Kültür Bakanlığının katkılarıyla, Azerbaycan Kitaplarının Dünyada Tanıtılması Projesi kapsamında yayınlanarak okuyucuların beğenisine sunulmuştur.

... Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesini ... Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) - Memmed Said Ordubadi | kitapyurdu.com ... .. Ciltli. Kağıt. 2.Hamur. Boyut. "Kılıç ve Kalem" tarihi romanında yazar, kılıcın sorumluluğunu ve şerefini, kalemin gücünü ve etkisini romanın başkahramanları üzerinden anlatmıştır. 2-3 İş Günü. Cilt: Ciltli. Diğer Satıcılar. Kılıç ve Kalem 2 Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, ... Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) - Memmed Said Ordubadi | kitapyurdu.com ... . Diğer Satıcılar. Kılıç ve Kalem 2 Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar. Irak Divanı (Ciltli). Kitap : Kılıç ve Kalem 2, Yazar : Memmed Said Ordubadi, Yayınevi : Zengin Yayıncılık - 9786052315125 - Fiyat: 16,49 TL. Kral Şakir 6 Dürümler Karışık (Ciltli). 9786052315125. 948508. Kılıç ve Kalem 2. Zengin Yayıncılık. İskendername (Şerefname ve İkbalname) (Ciltli). Nizami Gencevi. Zengin Yayıncılık. 130,00TL. ...Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesini.. Memmed Said Ordubadi. Kılıç ve Kalem 1 ( Ciltli). Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesini.. : Ciltli. Kağıt. : 2.Hamur. Boyut. Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar silsilesinin neticelerini okuyuculara sunmuştur. Memmed Said Ordubadi. Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış... ...2 %20 indirimli Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anla. İskendername (Şerefname ve İkbalname) (Ciltli). Kılıç ve Kalem 2 Eğitimci Birinci cildin devamı niteliğinde olan bu eserde yazar, Atabeyler devletinin yıkılış dönemini kaleme almış, önceden anlattığı olaylar. Leyla İle Mecnun (Ciltli). ZENGİN YAYINCILIK tarafından yayınlanan Kılıç ve Kalem 2 (Ciltli) kitabını okumak ister misiniz? Tarihi Roman kate...