Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sohbetler 4 (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sohbetler 4 (Ciltli) PDF EPUB


Sohbetler 4 (Ciltli) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 12,57
TARİH 2011-01-01
ISBN 6055456351
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kıymetli eser muhterem üstadımız 15. asrın müceddidi Mahmud Efendi (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin pazar günü erkek cemaate, pazartesi günü de kadın cemaate, sabah namazından sonra Sultan Selim Camii Şerifi’nde yapmış olduğu vaaz-u nasihatleri cem etmektedir.Efendi Hazretlerimiz (Kuddise Sirruhu) , Efendi Babamız Ali Haydar Efendi (küddise sirruhu) Hazretlerinin âdeti üzere pazar sabahı Hatm-i Hacegan’da hafız efendinin okumuş olduğu âyeti kerimelerden ve Mustafa İsmet Garibullah (Büyük Şeyh Efendi) (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin, Risale-i Kutsiyye isimli veciz eserindeki beyitlerden sohbet yaparlardı.

...tli 30,31 TL 9786055456351 Ahıska Yayınevi ... Sohbetler 4 (Ciltli) Ahıska Yayınları | 9786055456351 ... . Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Hepimiz günahların dağ gibi dalgalar şeklinde olduğu bu ahir zamanda Allah-u Zülcelal'in takvasına sımsıkı sarılmalıyız. Bu dünyaya bir defa geldik. Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Z ... Kalplerin Şifası Sohbetler 4 (Ciltli) Seyda Muhammed Konyevi ... . Öldükten sonra bir daha gelmeyeceğiz. Zaman azdır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sohbetler 4 (Ciltli). Ahıska Yayınevi. : Boş Geçilemez. "Ahıska yayınevi" - diğer ürünler. Zikir Risalesi (Ciltli). 45,00 TL. Sohbetler 4 (ciltli). Barkod: 9786055456351. Marka: Ahıska Yayınevi. (Büyük Şeyh Efendi) (Kuddise Sirruhu) Hazretlerinin, Risale-i Kutsiyye isimli veciz eserindeki beyitlerden sohbet yaparlardı. Kalplerin Şifası Sohbetler 4 - Seyda Muhammed Konyevi hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Cilt Durumu. : Ciltli. Basım Tarihi...