Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İbrahim İmanı Öğreniyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İbrahim İmanı Öğreniyor PDF EPUB


Hüseyin Altuntaş

İbrahim İmanı Öğreniyor - Hüseyin Altuntaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Altuntaş
DOSYA BOYUTU 7,68
TARİH 2009-02-16
ISBN 9753522779
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Doğru yol, adı üzerinde, dosdoğrudur ! Açık ve seçiktir. Bu yol manevi bir yoldur. İman, ibadet, ahlak, takva, ada¬let, anne babaya iyilik, hakkaniyet, insaf, sabır, mücadele, alçakgönüllülük ve hatırlayamadığımız tüm diğer erdemli davranışlar bu yolun taşlarıdır. Allah bu güzel şeylerle iç içe yaşamamızı istemekle beraber insanı seçiminde serbest bırakır. Kim doğru yolda ilerleyecek, kim heva ve hevesinin, arzularının peşine takılıp eğri yollara sapacak! Biliniz ki, cennete sadece bu yol gider. O yolda inanarak, ibadet ederek yürüyeceksin. Bunları yaparken herkes dostun olmayacak.Nefsinin tutkuları içten bir düşman, dünyanın nimetleri dıştan bir düşman, seni bıktırıp, acze düşürüp, ayaklarını titret¬meye, kararlılığını bozmaya, yolunu eğriltmeye çalışacaklar. Sana düşmanlık etmeye yemin etmiş şeytan, zihninin her kıvrı¬mında bu çileye, bu yoksunluklara dayanmanın seni hayatın lezzetlerinden uzaklaştırdığını iddia edecek. Zehirli fısıltılarıyla azmini çözmeye, seni iman ve ibadetten, takva ve güzel ahlaktan uzaklaştırmaya çalışacak.Bu yolda yürürken üstünde kızgın bir güneş, altında alev alev yanan bir zemin olacak. Sağından solundan kasırgalar esecek. Ama sen sabredeceksin. Adımlarını kararlılıkla atacak, ayaklarını sağlamca basacaksın. Direneceksin. Heva hevesine kapılmayacak, keyif ve haz veren tutkulara teslim olmayacaksın.

...u yol, adı üzerinde, dosdoğrudur! Açık ve seçiktir, Bu yol manevi bir yoldur ... İbrahim İmanı Öğreniyor Hüseyin Altuntaş ... . İman, ibadet, ahlak, takva, adalet,, anne babaya iyilik, hakkaniyet, insaf, sabır, mücadele... Zehirli fısıltılarıyla azmini çözmeye, seni iman ve ibadetten, takva ve güzel ahlaktan uzaklaştırmaya çalışacak. Bu yolda yürürken üstünde kızgın bur güneş, altında alev alev yanan bir zemin olacak. 9.24 €. İman, ibadet, ahlak, takva, ada¬let, anne babaya iyilik, hakkaniyet, ... İbrahim İmanı Öğreniyor - Lazımbana'da ... . 9.24 €. İman, ibadet, ahlak, takva, ada¬let, anne babaya iyilik, hakkaniyet, insaf, sabır, mücadele, alçak-gönüllülük ve hatırlayamadığımız tüm diğer erdemli davranış¬lar bu yolun taşlarıdır. Türk Edebiyatı. İbrahim İmanı Öğreniyor. İbrahim İmanı Öğreniyor. Yeni. Ücretsiz Kargo. 16.33 TL. İman, ibadet, ahlak, takva, ada¬let, anne babaya iyilik, hakkaniyet, insaf, sabır, mücadele, alçakgönüllülük ve hatırlayamadığımız tüm diğer erdemli davranışlar bu yolun taşlarıdır. İbrahim İmanı Öğreniyor, din ve mitoloji kategorisinde 21,56 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: İbrahim İmanı Öğreniyor. Mağaza: Yeryüzükitap. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. İbrahim İmanı Öğreniyor. Yazar : HÜSEYİN ALTUNTAŞ Yayınevi : Pınar Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Zehirli fısıltılarıyla azmini çözmeye, seni iman ve ibadetten, takva ve güzel ahlaktan... İbrahim İmanı Öğreniyor hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. İbrahim İmanı Öğreniyor. Hüseyin Altuntaş. Doğru yol, adı üzerinde, dosdoğrudur ! 16.10 TL. Doğru yol, adı üzerinde, dosdoğrudur! Açık ve seçiktir, Bu yol manevi bir yoldur. İman, ibadet, ahlak, takva, adalet,, anne babaya iyilik, hakkaniyet, insaf, sabır, mücadele... "İbrahim İmanı Öğreniyor". için 3 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Fiyat. İbrahim imanı öğreniyor. Hüseyin Altuntaş. Satıcı. Hüseyin Altuntaş. Doğru yol, adı ...