Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Steve Jobs: Amerikalı Dahi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Steve Jobs: Amerikalı Dahi PDF EPUB


Amanda Ziller

Steve Jobs: Amerikalı Dahi - Amanda Ziller pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Amanda Ziller
DOSYA BOYUTU 10,92
TARİH 2013-02-26
ISBN 6050912807
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“BENİM İLKELERİMDEN BİRİ HEP ŞU OLMUŞTUR:ODAKLANMA VE BASİTLİK. BASİT OLANA ULAŞMAK, KARMAŞIK OLANA ULAŞMAKTAN DAHA ZORDUR.KAFANI TEMİZLEYİP ELİNDEKİ İŞİ BASİTLEŞTİRMEK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞMAN GEREKİR. AMA SONUÇTA BUNA DEĞER ÇÜNKÜ ORAYA BİR KEZ VARDIN MI, ARTIK DAĞLARI YERİNDEN OYNATACAK GÜÇTESİNDİR.”-STEVE JOBSSTEVE JOBS, çalışma şeklimizde, müzik dinleyişimizde, film seyredişimizde ve iletişim kurma yöntemlerimizde birer devrim yarataninsandır. Sınırları zorlayıp her zaman bir adım sonrasını düşünen Jobs, bugün bir ikon haline gelmiştir. Çığır açan fikirleri ve estetik tasarımlarıyla yüzyılın başına damgasını vurmuştur. Peki ona ilham veren şey neydi? İşini nasıl yapardı? Onu Steve Jobs yapan şey neydi?İşte karşınızda teknoloji devrimcisi, mucit, asi ve dâhi Steve Jobs’un, dünyayı değiştiren o adamın, hayat hikayesi. Genç kuşaklara rol modeli olan bu insanın hayata bakış açısı ve fi kirleri, okuyanlara ilham verecek.

...bs: Amerikalı Dahi-DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI- Amanda Ziller "BENİM İLKELERİMDEN BİRİ HEP ŞU OLMUŞTUR: ODAKLANMA VE BASİTL ... Steve Jobs: Amerikalı Dahi - Amanda Ziller | kitapyurdu.com ... . İşte karşınızda teknoloji devrimcisi, mucit, asi ve dâhi Steve Jobs'un, dünyayı değiştiren o adamın, hayat hikayesi. Kitabın basım bilgileri. Adı: Steve Jobs: Amerikalı Dahi. Steve Jobs Amerikalı Dahi. Marka : Doğan Egmont Yayıncılık. Sepetteki Son Fiyat. Sinirlari Zorlayip Her Zaman Bir Adim Sonrasini Düsünen Jobs,Bugün Bir Ikon Haline Gelmistir. Bağlantıya Geç Sf: 12 Jobs, "ne is ... Steve Jobs : Amerikalı Dahi ... . Sinirlari Zorlayip Her Zaman Bir Adim Sonrasini Düsünen Jobs,Bugün Bir Ikon Haline Gelmistir. Bağlantıya Geç Sf: 12 Jobs, "ne istediğini bilmenin, tüketicinin işi olmadığına," inandı. Sf: 20. İlkokullu Sorunsal. Steve Jobs, okula gittiğinde kendini pek de evinde hissetmedi. Steve Jobs Amerikalı Dahi. Doğan egmont yayıncılı...