Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap) PDF EPUB


Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan

Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap) - Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan
DOSYA BOYUTU 3,68
TARİH 2018-07-03
ISBN 9752420595
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Merhum Prof. Dr. M.Es'ad Coşan Hocaefendi; kendisine gelen yoğun talepler ve bazı manevi işaretler neticesinde, hâl-i hayatında Tefsir Dersleri yapmaya başlamıştı.Bu tefsir dersleri Bakara suresi 223. ayete kadar devam edebilmişti. Ancak emr-i Hak vaki oldu, Rabbine yürüdü. Ömrü vefa etmedi, Kur'an-ı Kerim'in tümünün tefsirini tamamlamak mümkün olamadı.Ses kaydı olarak elde mevcut olan bu tefsir dersleri metne dönüştürülüp kitap olarak yayınlandı. Fatiha Sûresi Tefsiri ve Bakara Sûresi Tefsiri (5 cilt) olmak üzere toplam 6 cilt olarak istifadenize sunuyoruz.M. Es'ad Coşan Hocaefendi'nin ilk defa yayınlanan bu eserlerini ilim, fikir ve irfan hayatımıza sunarken kendisini rahmetle yâd ediyoruz. Mevlâ ruhunu şâd ve mesrur, mekrad-i pâkini pür-nûr, mânevî makâmını âlâ eylesin.

...k Elde Mevcut Olan Bu Tefsir Dersleri Metne Dönüştürülüp Kitap Olarak Yayınlandı ... Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap) - Mahmud Esad Coşan ... . Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap) konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan'in ölümsüz eseri Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap) hakkında hem bilgi edinecek hem de epub indirme bağlantısına ulaşacaksınız. İlginizi Çekebilir. Mekki Surelerde İslam Ekonomisi. Ürün Sepetinize Eklendi! Bak ... Bakara Suresi Tefsiri Seti 5 Kitap Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . İlginizi Çekebilir. Mekki Surelerde İslam Ekonomisi. Ürün Sepetinize Eklendi! Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap). 87,60 TL. ...Hediyelik Hediyelik ve Lüks Ürünler HİKAYE Hikaye - Öykü Hikayeler - Menkıbeler Hikayeler - Öyküler Hitabet - Söyleşi - Röportaj Hizb-ül Hakaik-ın Nuriye Hukuk HUKUK KİTAPLIĞI Hukuki Kitaplar Hz. Fatiha Suresi Tefsiri. Mahmud Es'ad Coşan. Server Yayınları. Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap). Server Yayınları. 111.80. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap). Mağaza: MERSUS. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Muhammed (s.a.v) - Siyer Hz. Muhammed(S.A.V) İbadet İki Dil Bir Kitap (Arapça) İki. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9789752420595. 517461. Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap). Bakara Suresi Tefsiri Seti (5 Kitap). Mahmud Es'ad Coşan. Server Yayınları. Tavsiye Edin Bil...