Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü PDF EPUB


Christopher Pugsley

Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü - Christopher Pugsley pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Christopher Pugsley
DOSYA BOYUTU 6,20
TARİH 2015-04-21
ISBN 6053323648
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

100. yılını yaşadığımız Çanakkale Savaşı, Yeni Zelandalı yazar Christopher Pugsley’in Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü adlı bu kitabıyla bir kez daha, ama bu kez Yeni Zelandalı askerlerin gözünden ele alınıyor. Çanakkale Savaşı, sadece bizim için bu kadar önem taşıyan bir savaş değil, aynı zamanda dünyanın ta öbür ucundan buraya Britanya İmparatorluğu tarafından savaşmaya gönderilmiş Yeni Zelandalılar için de bir dönüm noktası. Çünkü Yeni Zelanda bir ulus bilincine bu savaşla birlikte ulaşıyor. Mağlup olmalarına karşın bu bilince ulaşarak kendi kimliklerini inşa ediyorlar. Savaşın, bu kitapta, Yeni Zelandalılar açısından dökümü yapılıyor.Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor.

...anakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor ... Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü... - Savaş Kitap ve Yayinevi ... . Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor. ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı "kullanılmış ikinci el" kitaplardır. Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk ... Çanakkale-Yeni Zelandalıların Öyküsü-Christopher Pugsley Fiyatı ... . Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki sahipleri... Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor. Önemli Olaylar kategorisinde yer alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. 41.52 TL. Çanakkale Yeni Zelandalıların ÖyküsüÇanakkale Yeni Zelandalıların Öyküsü - 100. Savaşın Yeni Zelandalılar açısından dökümünü yapan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü Çanakkale Savaşı'na ilgi duyanlar için referans bir yayın olacak. Açıklama. 720 sayfa. 13x21 cm PUGSLEY, CHRISTOPHER Çanakkale: Yeni Zelandalıların öyküsü. İstanbul: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, 2015. xii, 708 s., s/b resimli. Çanakkale Savaşı Dizisi bu kez savaşı Yeni Zelandalıların gözünden asker mektupları, günlükler ve diğer belge ve fotoğraflar eşliğinde ele alan Çanakkale: Yeni Zelandalıların Öyküsü ile devam ediyor. 2...