Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Lakin Bu Bir Masal e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Lakin Bu Bir Masal PDF EPUB


Jale Şengün

Lakin Bu Bir Masal - Jale Şengün pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jale Şengün
DOSYA BOYUTU 4,61
TARİH 2016-07-13
ISBN 6050935714
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aldatılmış, işsiz kalmış, kelimenin tam anlamıyla dibe vurmuş Serap, altüst olan hayatını toparlamak için sığındığı çocukluk evinde yalnızca sessizlik ve huzur bulmayı düşler. Ancak bir çekmecenin dibinde rastladığı bir tomar yabancı kadın fotoğrafı onu bir masalın içine, Hayat’ın yemyeşil hikâyesine, bir kuyunun karanlığına ve Onikiler’in inanılmaz coğrafyasına sürükleyecektir.Serap kendini masalla gerçeğin iç içe geçtiği karmaşık olayların içinde bulur, bir yandan da aşka direnmeye çalışır… Lakin bu bir masal değildir…“Tarihi erkekler yazar ama masalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Masalları nesilden nesile aktaran, onları yaşatan ve sırlarını bu hikâyelere işleyen kadınlardır. Ve inan bana tatlım, eğer okumasını bilirsen her birinde gerçeğin ayak izine rastlaman mümkündür.Buraya bir masalın ardına düşüp geldin. İşe de oradan başlamak gerekiyor. Hayat’ın hikâyesinden, Güldem’in kıyısından...”

...iz. 21.48 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar amamasalların sahibi biziz ... Lakin Bu Bir Masal - Jale Şengün -Halkkitabevi ... . Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Başlarda biraz sıkılmış olsam da, sonrasında elimden düşmeyen bir kitap haline gelmeyi başardı Lakin Bu Bir Masal… Her edebiyat ve roman severin bu kitabı zevkle okuyacağını düşünüyorum. 14.16 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar ama masalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Serap kend ... Lakin Bu Bir Masal ... . Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Serap kendini masalla gerçeğin iç içe geçtiği karmaş ık olayların içinde bulur, bir yandan da aşka direnmeye çalışır… Lakin bu bir masal değildir… 20.14 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar ama masalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Jale Şengün. Tarihi erkekler yazar, masalları kadınlar… Aldatılmış, işsiz kalmış, kelimenin tam anlamıyla dibe vurmuş Serap, altüst olan hayatını toparlamak için sığındığı çocukluk evinde yalnızca... 18.80 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar amamasalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar amamasalların sahibi biziz. Masalları nesilden nesile aktaran, onları yaşatan ve sırlarını bu hikâyelere işleyen kadınlardır. 22.82 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar amamasalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Serap kendini masalla gerçeğin iç içe geçtiği karmaşık olayların içinde bulur, bir yandan da aşka direnmeye çalışır… Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar ama masalların sahibi biziz. Yorumlar (0). Resimler. Lakin Bu Bir Masal - Jale Şengün. Lakin bu bir masal değildir…"Tarihi erkekler yazar ama masalların sahibi biziz. Masalları nesilden nesile aktaran, onları yaşatan ve sırlarını bu hikâyelere işleyen kadınlardır. Jale Şengün. Kitap Tanıtımı. Tarihi erkekler yazar, masalları kadınlar… Aldatılmış, işsiz kalmış, kelimenin tam anlamıyla dibe vurmuş Serap... 22.82 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar amamasalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Jale Şengün. Tarihi erkekler yazar, masalları kadınlar… Aldatılmış, işsiz kalmış, kelimenin tam anlamıyla dibe vurmuş Serap, altüst olan hayatını toparlamak için sığındığı çocukluk evinde yalnızca... 22.82 TL. Lakin bu bir masal değildir… "Tarihi erkekler yazar amamasalların sahibi biziz. Tarih soğuk gerçeklerden bahseder, oysa masallar duyguları kayıt altına alır. Lakin Bu Bir Masal Doğan Kitap. Tarihi erkekler yazar, masalları kadınlar… Serap kendini masalla gerçeğin iç içe geçtiği...