Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Papatya Prensesi Mira e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Papatya Prensesi Mira PDF EPUB


Hülya Sönmez

Papatya Prensesi Mira - Hülya Sönmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hülya Sönmez
DOSYA BOYUTU 6,33
TARİH 2016-07-14
ISBN 6056634079
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Karanlık bir gecede, Mira tek başına taşlı yollarda yürümeye çalışıyordu. Etrafta derin bir sessizlik hakimdi.“Burası neresi? Ben neredeyim?Korkuyorum…, diye mırıldandı.Umutsuzca bağırmaya başladı:“Kimse yok mu?”Yanında duyduğu sesle irkildi.:“Korkma! Sana yardım edeceğim.”“Kim o konuşan?”“Benim Mira”Önünde duran beyaz güvercini görünce şaşkınlıkla:“Aaa… sen konuşuyorsun!” dedi. “Evet, konuşuyorum. Beni hatırladın mı? Yaralıydım, evinizin bahçesinde sen bulmuştun beni. Haylaz çocuklardan zor kurtulmuştum. Sen iyileştirdin yaralarımı, su verdin, beni besledin.”“Hatırlıyorum, o sen misin?”“Evet. Şimdi de ben sana yardım edeceğim.”

...deceğim." "Kim o konuşan?" "Benim Mira" ... Papatya Prensesi Mira - Hülya Sönmez | kitapyurdu.com ... . ...Papatya Prensesi Mira Download Rating 5 and suggested Read by user 581 Online last modified November 26, 2019, 7:22 pm find as text or pdf and doc document for Papatya Prensesi Mira. Hülya Sönmez. Karanlık bir gecede, Mira tek başına taşlı yollarda yürümeye çalışıyordu. Etrafta derin bir sessizlik hakimdi. "Burası neresi? Ben neredeyim? Korkuyorum…, diye mırıldandı. Sen iyileştirdin yaralarımı, su verd ... Papatya Prensesi Mira | bkmkitap.com ... . Sen iyileştirdin yaralarımı, su verdin, beni besledin.". "Hatırlıyorum, o sen misin?". "Evet. Şimdi de ben sana yardım edeceğim.". Papatya Prensesi Mira Hülya Sönmez. Karanlık bir gecede, Mira tek başına taşlı yollarda yürümeye çalışıyordu. Etrafta derin bir sessizlik hakimdi. "Burası neresi? Ben neredeyim? Korkuyorum…, diye mırıldandı....