Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Truva’nın Rüzgarı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Truva’nın Rüzgarı PDF EPUB


Serpil Ural

Truva’nın Rüzgarı - Serpil Ural pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serpil Ural
DOSYA BOYUTU 12,27
TARİH 2016-07-12
ISBN 6059357159
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her şey Çanakkale ve o yörede oturan küçük çocukların kocaman bir tahta at görerek büyüyecek oldukları düşüncesiyle başladı. Bu tahta At’la ilgili küçük çocuklardan gelecek soruları yanıtlamak, At’ı onlara tanıtmak, ardındaki ünlü Truva Destanı’nı anlatmak gerekir diyerek yola çıktık. Bunun için Truva Destanı’nı okul öncesi dönem çocuklarının gelişim düzeyine en uygun, en doğru şekilde anlatabilmek amacıyla Truva Projesi’ni geliştirdik. Proje, 2008-2009 Eğitim- Öğretim yılı süresince Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Çocuklar Evi’nde eğitim gören çocuklar, öğretmenleri ve aileleri eşliğinde, Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebru Aktan Acar’ın Eğitim Danışmanlığı‘nda uygulandı. Bunca emekten sonra,onca çocuğun, öğretmenin, uzmanın, ailenin ve bir çocuk kitapları yazarının ortak çalışmasına kalıcılık kazandırmak istedik. Bundan sonraki kuşaklar da, coğrafyamızda önemli bir yeri olan Truva’nın geçmişiyle daha küçük bir çocukken tanışsın istedik.

...amacıyla Truva Projesi'ni geliştirdik. Truva'nın Rüzgarı ... Truva'nın Rüzgarı - Serpil Ural | kitapyurdu.com ... . Yeni. 0 - Yorum Ekle. Bu tahta At'la ilgili küçük çocuklardan gelecek soruları yanıtlamak, At'ı onlara tanıtmak, ardındaki ünlü Truva Destanı'nı anlatmak gerekir diyerek yola çıktık. Bundan sonraki kuşaklar da, coğrafyamızda önemli bir yeri olan Truva'nın geçmişiyle daha küçük bir çocukken tanışsın istedik.

[meta_title] => Truva'nın Rüzgarı [meta_description] ... Truva'nın Rüzgarı - Serpil Ural | kitapyurdu.com ... .

[meta_title] => Truva'nın Rüzgarı [meta_description]... 5 TL. Bunun için Truva Destanı'nı okul öncesi dönem çocuklarının gelişim düzeyine en uygun, en doğru şekilde anlatabilmek amacıyla Truva Projesi'ni geliştirdik. Truvanın Rüzgarı - Serpil Ural. Panama Yayıncılık. Kazanacağınız Toplam Puan : 40 Puan. 4 TL. Bunun için Truva Destanı'nı okul öncesi dönem çocuklarının gelişim düzeyine en uygun, en doğru şekilde anlatabilmek amacıyla Truva Projesi'ni geliştirdik. Güneyden gelen hava kütleleri sıcaklığı artırır. Bu durum Türkiye'nin KYK 'de olduğunun kanıtıdır. Güney Marmara'da Bursa - Uludağ tarafından esen rüzgâra keşişleme rüzgârı denilir. Lodos. 75 TL VE ÜZERİ ALI...