Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İgi ve Ben / Sürpriz Bebek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İgi ve Ben / Sürpriz Bebek PDF EPUB


Jenny Valentine

İgi ve Ben / Sürpriz Bebek - Jenny Valentine pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jenny Valentine
DOSYA BOYUTU 8,99
TARİH 2015-04-14
ISBN 9944699839
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ailemizin içinden, sıcacık bir hikâye!Evin en küçük çocuğu olmak vazgeçilmez ayrıcalıklar getirse de, sevimli kahramanımız İgi bundan pek hoşnut görünmüyor.Ona göre, kendinden yaşça küçük bir kız ya da erkek kardeşe sahip olamamak, HAKSIZLIK!Ve son zamanlarda bu konuyu fena halde kafasına takmış durumda.İgi resmen bebekleri düşünmekten kendini alamıyor.“Bebeklerin de dişleri var mıdır?”"Bütün bebekler ezilmiş muz sever mi?”“Bebekler neden yaşlılara benzer?”...Bitmek tükenmek bilmeyen sorularıyla etrafındakileri köşeye sıkıştıran meraklı dostumuz İgi, sabah akşam“Lütfeeen, bir tane daha!!!” yakarışları yüzünden sonunda annesini bile canından bezdirmeyi başarıyor.Neyse ki İgi’nin aklını bu konudan uzaklaştırabilecek bazı serüvenler yaratan annesi sayesinde ev ahalisi biraz olsun rahat nefes alabiliyor.İgi, ablası Flo ile yeni doğan kedicikler, yavru tavşanlar ve bir çiftlik dolusu hayvan eşliğinde maceradan maceraya koşarken, örgü örmeyi, hatta makarnadan portre yapmayı bile öğreniyor. Yine de en büyük sürpriz anneleriyle yirmi soruluk düşünme oyunu oynadıkları zaman ortaya çıkıyor…Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan “İgi ve Ben” serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma, büyümek gibi kavramlar üzerine eğilerek, eğlenceli ve adeta ailemizin içinden bir hikâye sunuyor.

...n `İgi ve Ben` serisi, İgi ve Ben-Sürpriz ... İgi ve Ben : Sürpriz Bebek | bkmkitap.com ... ... 9.64 TL. Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma... İgi resmen bebekleri düşünmekten kendini alamıyor. "Bebeklerin de dişleri var mıdır?" okumak internet üzerinden 9944699839 İgi ve Ben / Sürpriz Bebek MOBI TXT İgi ve Ben : Sürpriz Bebek (9789944699839). Yazarın Diğer Kitapları. %25. İgi ve B ... İgi ve Ben : Sürpriz Bebek | bkmkitap.com ... . Yazarın Diğer Kitapları. %25. İgi ve Ben Tatildeyiz. %25. İgi ve Ben 1 Mutlu Yıllar. Jenny Valentine. Tudem Yayınları. İgi ve Ben Sürpriz Bebek kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Jenny Valentine kitapları ve Tudem Eğitim Hizmetleri baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma... %25. İgi ve Ben : Sürpriz Bebek. Jenny Valentine. Tudem Yayınları. İgi ve Ben : Sürpriz Bebek. Müşteri Hizmetleri. Okumayi yeni söken minikler dahil, bircok cocuga keyifli okuma deneyimleri sunan "Igi ve Ben" serisi, Igi ve Ben Sürpriz Bebek ile aile olmanin önemi, kardes sevgisi, sorumluluk alma... Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi, kardeş sevgisi, sorumluluk alma... Okumayı yeni söken minikler dahil birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi İgi ve Ben-Sürpriz Bebek ile aile olmanın önemi kardeş sevgisi sorumluluk alma büyümek gibi... İgi ve ben sürpriz bebek. Yayınevi. Tudem Yayınları. İlgili ürünler. İgi ve ben sürpriz bebek. Jenny Valentine. Okumayı yeni söken minikler dahil, birçok çocuğa keyifli okuma deneyimleri sunan "İgi ve Ben" serisi, İgi ve Ben-Sür...