Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası PDF EPUB


İngvar Ambjörnsen

Sezer ve TozarÇomar Amca’nın Mirası - İngvar Ambjörnsen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İngvar Ambjörnsen
DOSYA BOYUTU 3,77
TARİH 2018-06-26
ISBN 9750737596
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kimler şehrin doğusunda, neredeyse hiç güneş yüzü görmeyen eski püskü bir evde yaşıyor? Kimler yağmurlu bir nisan günü hayatlarının ilk mektubunu alıyor? Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadıkları bir amcanın mirasıyla tamamen değişiyor?Cevap: Tabii ki SEZER VE TOZAR! Tozar çirkin mi çirkin bir köpektir, Sezer ise karnı hep aç, kurnaz bir kedi. Yağmurlu bir nisan günü aldıkları mektupla, Tozar’ın amcası Çomar’ın ona Körfez Pansiyonu’nu bıraktığını öğrenen iki kafadar bavullarını toplayıp yola koyulur. Çağdaş Norveç edebiyatının en sevilen yazarlarından Ingvar Ambjørnsen’in kendi köpeği ve kedisinden ilhamla yazdığı Sezer ve Tozar serisiyle yepyeni bir maceraya atılmaya hazır olun!

...ngvar Ambjornsen'nin hazırlayıp Can Sanat Yayınları tarafından sunulan Sezer ve Tozar Çomar Amcanın Mirası kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz ... SEZER VE TOZAR ÇOMAR AMCANIN MİRASI / CAN... - Kitapsan ... . Ingvar Ambjörnsen. Kimler şehrin doğusunda, neredeyse hiç güneş yüzü görmeyen eski püskü bir evde yaşıyor? Kimler yağmurlu bir nisan günü hayatlarının ilk mektubunu alıyor? Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadıkları bir amcanın mirasıyla tamamen değişiyor? Cevap: Tabii ki SEZER VE TOZAR! Tozar çirkin mi çirkin bir köpektir, Sezer ise karnı hep aç, kurnaz bir kedi. Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadıkları bir amcanın mirasıyla tamamen değişiyor? Cevap: Tabii ki Sezer ve Tozar! Tozar çirkin mi çirkin bir köpekt ... Sezer ve Tozar - Çomar Amca'nın Mirası | bkmkitap.com ... . Kimlerin hayatı, varlığından haberdar olmadıkları bir amcanın mirasıyla tamamen değişiyor? Cevap: Tabii ki Sezer ve Tozar! Tozar çirkin mi çirkin bir köpektir, Sezer ise karnı hep aç, kurnaz bir kedi. Ingvar Ambjörnsen. Kimler şehrin doğusunda, neredeyse hiç güneş yüzü görmeyen eski püskü bir evde yaşıyor? Kimler yağmurlu bir nisan günü hayatlarının ilk mektubunu alıyor? Sezer ve Tozar Çomar Amca'nın Mirası Ingvar Ambjørnsen Resimleyen: Per Dybvig Türkçeleştiren: Deniz Canefe Can Çocuk, 86 sayfa. Kitapla ilgili inceleme yazısı için tıklayınız....