Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Biyopolitika 2. CiltFoucault’dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Biyopolitika 2. CiltFoucault’dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri PDF EPUB


Kollektif

Biyopolitika 2. CiltFoucault’dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 8,10
TARİH 2018-10-30
ISBN 6059679480
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Serimizin 1. kitabı olan Platon'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi Kökenlerin’de, biyopolitka’nın, kendini henüz bir kavram olarak açığa vurmamış zamanlardaki izlerine odaklanan editörümüz Onur Kartal, derlediği makalelerle Platon’dan Arendt’e kadar biyopolitika tartışmalarını retrospektif bir metodoloji ile bizlere aktarmış ve kavramın nihayet kullanılmaya başladığı zamanlar için güçlü bir zemin oluşturmuştu. 2. Ciltte ise 20. yy siyaset kuramlarının görmezden gelemediği/gelemeyeceği biyopolitkanın, bir kavram olarak yapıtlarında görünüm kazandığı Michel Foucault, Gilles Deleuze, Giorgio Agamben, Antonio Negri & Michael Hardt, Judith Butler, Agnes Heller, Nikolas Rose & Paul Rabinow, Donna Haraway, Roberto Esposito ve Michael Dillon’a doğru bir hat çiziliyor. 3. Ciltte ise “Biyoiktidarın Suretleri: Yaşam İpotek Altında” başlığıyla gerçeklikteki görünümlerine odaklanacağız.

...olan Platon'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi Kökenlerin'de, biyopolitka'nın ... Biyopolitika 2.Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın... ... ... Biyopolitika 2.Cilt; Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Kolektif. Nota Bene Yayınları. Biyopolitika 2.Cilt; Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Kolektif. Nota Bene Yayınları. Serimizin 1. kitabı olan Platon'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi 2.Cilt; Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Kartal, derlediği makalelerle Platon'dan Arendt'e kadar biyopolitika... 9786059 ... Biyopolitika 2.Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın... ... . Kartal, derlediği makalelerle Platon'dan Arendt'e kadar biyopolitika... 9786059679480. 511591. Biyopolitika - Cilt 2 Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Nota Bene Yayınları. 31.60. Serimizin 1. kitabı olan Platon'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi... 9786059679480. 455429. Biyopolitika 2. Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Nota Bene Yayınları. 29.60. Serimizin 1. kitabı olanPlaton'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi... Serimizin 1. kitabı olan Platon'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi Kökenlerin'de biyopolitka'nın kendini henüz bir Biyopolitika - Cilt 2 Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Biyopolitika 2. Cilt & Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri-NOTABENE YAYINLARI- Kollektif Serimizin 1. kitabı olan Platon'dan. Biyopolitika 2.Cilt; Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Kolektif. Nota Bene Yayınları. Aydın, Abdurrahman, "Giorgio Agamben: Etten İbaret İnsan ve Biyopolitika Makinesi". Biyopolitika Cilt 2- Foucault‟dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri, Nota Bene Yayınları, Ankara, 2016. Biyopolitika 2. Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Nota Bene Yayınları. 34.00.

Serimizin 1. kitabı olanPlaton'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi Kökenlerin'de... Biyopolitika 2.Cilt; Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Kolektif. Nota Bene Yayınları. 9786059679480. 476515. Biyopolitika 2. Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Nota Bene Yayınları. 32.00. Serimizin 1. kitabı olanPlaton'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi... ...Nota Bene Yayınları > Biyopolitika 2.Cilt; Foucaultdan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. 1. kitabı olan Platon'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi Kökenlerin'de, biyopolitka'nın, kendini... 9786059679480. 407764. Biyopolitika 2. Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Nota Bene Yayınları. 30.00. Serimizin 1. kitabı olanPlaton'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi... ...vurmamış zamanlardaki izlerine odaklanan editörümüz Onur Kartal derlediği makalelerle Platon'dan Arendt'e kadar b. Biyopolitika 2. Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Biyopolitika 2. Cilt Foucault'dan Günümüze Biyopolitikanın İzdüşümleri. Serimizin 1. kitabı olanPlaton'dan Arendt'e Biyopolitikanın Felsefi Kökenlerin'de,...