Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 1, 2, 3 Hooop! Çin'de / Kutsal Çiçek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

1, 2, 3 Hooop! Çin'de / Kutsal Çiçek PDF EPUB


Cristina Falcon Maldonado

1, 2, 3 Hooop! Çin'de / Kutsal Çiçek - Cristina Falcon Maldonado pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cristina Falcon Maldonado
DOSYA BOYUTU 11,78
TARİH 2011-12-07
ISBN 9754036237
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Genç Martin’in bir gezgin ve kâşif olan büyükbabası, gizli deposunun anahtarını artık Martin’e vermiştir. Büyükbaba gizli deposunda çok değerli fotoğraf albümünü ve Martin’i uzak yerlere götürecek büyülü kolyeyi saklamaktadır. 1, 2, 3 Hooop! Çin’de Martin, Çin’in başkenti Pekin’e gidiyor. Orada büyük bir geçit töreni izliyor ve adı Meixiang olan küçük bir kızla, onun kuzeni Zhou ve cana yakın büyük babası Wei ile tanışıyor. Meixiang ona Çince’nin nasıl yazıldığını açıklıyor ve Yasak Kent’i gösteriyor. Büyükbaba Wei de Martin’e, geleneksel Çin Yeni Yıl Festivali’ne esin kaynağı olan ejderhalar hakkında efsanevi masallar anlatıyor. Daha sonra hepsi birlikte bir macera yolculuğuna çıkıyorlar. Çin’in önemli eserlerinden Çin Seddi’ni geziyor ve sal ile Yangtze Nehri’ne yolculuk yapıyorlar.

...o. Genç Martin'in bir gezgin ve kâşif olan büyükbabası, gizli deposunun anahtarını artık Martin'e vermiştir ... Catalog › Details for: 1, 2, 3 Hoop! Çin'de Kutsal Çiçek ... . 1, 2, 3 Hooop! Çin'de Martin, Çin'in başkenti Pekin'e gidiyor. Büyükbaba Wei de Martin'e, geleneksel Çin Yeni Yıl Festivali'ne esin kaynağı olan ejderhalar hakkında efsanevi masallar anlatıyor. 1 2 3 Hooop! Çin'de Mart. Daha sonra hepsi birlikte bir macera yolculuğuna çıkıyorlar. Çin'in önemli eserlerinden Çin Seddi'ni geziyor ve sal ile Yangtze Nehri'ne yolculuk yapıyorlar. 1,2,3 hoop!çi ... 1, 2, 3 Hooop! Çin'de - Kutsal Çiçek ... . Çin'in önemli eserlerinden Çin Seddi'ni geziyor ve sal ile Yangtze Nehri'ne yolculuk yapıyorlar. 1,2,3 hoop!çin'de kutsal çiçek kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve TÜBİTAK popüler bilim kitapları 2010 1,2,3 hoop!çin'de kutsal çiçek. 10,00 TL. 1, 2, 3 Hoop Çin'de : kutsal çiçek = 1, 2, 3 suddenly in China : the sacred flower. Hunt, Roderick A pet called cucumber / Roderick Hunt , Annemarie Young ; res. 1.2.3 Hooop! Çin'de Kutsal Çiçek. id="reduction_amount". 5,00 ₺. Bir değerlendirme yazın. 1.2.3 Hooop! Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. 1, 2, 3 Hooop! Çin'de - Kutsal Çiçek. Yazar. Cristina Falcon Maldonado. Çinde - Kutsal Çiçek Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. 1, 2, 3 Hooop! Çin'de Martin, Çin'in başkenti Pekin'e gidiyor. 5 TL. Büyükbaba gizli deposunda çok değerli fotoğraf albümünü ve Martin'i uzak yerlere götürecek büyülü kolyeyi saklamaktadır. 1, 2, 3 Hooop! 1, 2, 3 Hooop! Çinde - Kutsal Çiçek. 1,2,3 Suddenly in China - The Sacred Flower. 1, 2, 3 Hooop! Çin'de Martin, Çin'in başkenti Pekin'e gidiyor. 1, 2, 3 Hooop! Çin'de Martin...devamı. 1, 2, 3 Hooop! Çinde - Kutsal Çiçek. Tükendi. Satış Fiyatı:4.63 TL. 1,2,3 Hooop! Çin'de. Posted on Mayıs 29, 2017 by yagizlahayat. Ertesi gün beş kutsal dağdan en önemlisi olan, Tai Shan denilen Tai Dağı'na giderler....